-
Переговорна процедура
-
Безлотова
-
КЕП
-
Без аукціону
Дизельні генератори (ДК 021:2015: 31120000-3 «Генератори»)
Тендер Prozorro UA-2020-11-24-014570-c
Торги відмінено
435 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
b907c57e69ce493f8eee7ad2d68d2617
Внутрішній номер закупівлі:
7364166
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-11-24-014570-c
Замовник:
КУ "Закарпатський обласний центр цивільного захисту, матеріальних резервів та централізованого оповіщення" Закарпатської обласної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
43462984
-
Адреса:
88008, Україна, Закарпатська область, Ужгород, площа Народна, 4
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Талап Світлана Антонівна +380665016777 kuzoccz@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
31120000-3 ГенераториАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
двічі відмінено процедуру відкритих торгів через відсутність достатньої кількості тендерних пропозицій
Очікувана вартість:
435 000.00 UAH з ПДВ
Умови оплати:
інша подія - 100%
- Подіяінша подія
- ОписПідписання Акту приймання-передачі товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Дизельні генератори (ДК 021:2015: 31120000-3 «Генератори»)
Кількість
2 штуки
Період постачання
до 20.12.2020
Інформація про скасування
Номер:
fcfe768884dd477faa7e12104d4b7507
Причина скасування:
Непідписання договору про закупівлю у строк 35 днів (20 днів - у разі застосування скороченної переговорної процедури закупівлі)
Опис причини скасування:
Непідписання договору про закупівлю у строк 35 днів з дня оприлюднення в електронній системі закупівель повідомлення про намір укласти договір про закупівлю
Період оскарження:
05.01.2021 17:00 - 16.01.2021 00:00
Дата опублікування:
05.01.2021 17:00
Дата виконання:
16.01.2021 00:02
Статус:
Виконано
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ ДАРЕКС-ЕНЕРГО
Оскарження: 24.11.2020 17:16 - 05.12.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
39423347
-
Контактна особа:
Хлєбніков Валерій Геннадійович 380675673500 khlebnikov@darex.com.ua
-
Адреса:
04073, Україна, м. Київ, м.Київ, вул.Сирецька, будинок 9, офіс 234
Оскарження: 24.11.2020 17:16 - 05.12.2020 00:00
Ціна пропозиції
434 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
24.11.2020 17:16
Документи
2
Скарги
0
Контракти
Номер:
b0951d0d635f42e990d7e62e74e42fed
Ідентифікатор договору:
UA-2020-11-24-014570-c-a1
Постачальник:
ТОВ ДАРЕКС-ЕНЕРГО
×
-
Код ЄДРПОУ:
39423347
-
Контактна особа:
Хлєбніков Валерій Геннадійович 380675673500 khlebnikov@darex.com.ua
-
Адреса:
04073, Україна, м. Київ, м.Київ, вул.Сирецька, будинок 9, офіс 234
Сума договору:
434 000.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
434 000.00 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю:
Дизельні генератори (ДК 021:2015: 31120000-3 «Генератори»): 217 500.00000 UAH без ПДВ
Статус:
Очікує активації