-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Електрична енергія ДК 021:2015 09310000-5 Електрична енергія
Тендер Prozorro UA-2020-11-24-014448-c
Торги не відбулися
204 061.20
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 2 040.61 UAH
мін. крок: 1% або 2 040.61 UAH
Номер:
25c51f7e4c1e4aa1b632d564f7c979a0
Внутрішній номер закупівлі:
7364039
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-11-24-014448-c
Замовник:
Комунальний дошкільний навчальний заклад "Ясла-садок № 47 "Подоляночка" Маріупольської міської ради Донецької області"
×
-
Код ЄДРПОУ:
22041821
-
Адреса:
87503, Україна, Донецька область, м. Маріуполь, вул. Київська, 49
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Вікторія Бодягіна +380974660965 47dnz@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
204 061.20 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
2 040.61 UAH
Період уточнення:
24.11.2020 16:34 - 30.11.2020 00:00
Період прийому пропозицій:
24.11.2020 16:34 - 10.12.2020 00:00
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Електрична енергія ДК 021:2015 09310000-5 Електрична енергія
Кількість
60018 Кіловат-година
Період постачання
до 31.12.2021
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Док-ти
Пропозиція
ТОВ Донецькі енергетичні послуги
×
-
Код ЄДРПОУ:
42086719
-
Контактна особа:
Кашицина Тетяна Володимирівна +380993266266 KashytsynaTV@yasno.com.ua
-
Адреса:
87539, Україна, Донецька область, Маріуполь, бул. Шевченка 62
Початкова пропозиція
203 484.20 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
203 484.20 UAH з ПДВ
Документи
48
Скарги
0