-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Сирні продукти згідно коду CPV за ДК 021:2015 15540000-5 (Сир кисломолочний, сир твердий).
Тендер Prozorro UA-2020-11-23-001022-a
Детальний опис предмета закупівлі - у додатку №2; кваліфікаційні критерії до учасників - у додатках №3 та 4; проект договору - у додатку №5.Тендерну пропозицію повинно бути складено українською мовою. У разі, якщо документи, надання яких передбачено цією ТД, складені іноземною мовою, то учасник повинен надати цей документ мовою оригіналу та автентичний переклад українською мовою, завірений підписом і печаткою учасника (у разі її використання). Визначальним є текст українською мовою.
Завершена
265 500.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.6% або 1 500.00 UAH
мін. крок: 0.6% або 1 500.00 UAH
Номер:
834190262c234dcba464b966cfbc6100
Внутрішній номер закупівлі:
7327213
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-11-23-001022-a
Замовник:
Дошкільний навчальній заклад №17 "Сонечко" м.Курахове комунальної форми власності загального розвитку Курахівської міської ради Мар`їнського району Донецької області
×
-
Код ЄДРПОУ:
26127075
-
Адреса:
85612, Україна, Донецька область, місто Курахове, проспект Запорізький, 12Б
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Яригіна Енга Сергіївна +380660512991 dnz.sonechko17@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
15540000-5 Сирні продуктиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
265 500.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
1 500.00 UAH
Період уточнення:
23.11.2020 11:47 - 06.12.2020 00:00
Період прийому пропозицій:
23.11.2020 11:47 - 16.12.2020 13:00
Аукціон:
17.12.2020 12:58 - 17.12.2020 13:19
Період кваліфікації:
17.12.2020 13:19 - 23.12.2020 11:32
Період завантаження договору:
23.12.2020 11:32 - 12.01.2021 11:32
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписРозрахунки за поставлений товар здійснюється на підставі Бюджетного кодексу України за наявності бюджетного фінансування протягом 10 календарних днів з моменту отримання товару за накладними. У разі затримки бюджетного фінансування розрахунок за поставлений товар здійснюється протягом 10 банківських днів з дати отримання Замовником бюджетного призначення на фінансування закупівлі на свій реєстраційний рахунок
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Сир кисломолочний, виробництва України, з масовою часткою жиру 9%, виготовлений за ДСТУ 4554:2006 (або аналогічне ТУ певного виробника) , фасований у спожиткове пакування виробника масою нетто до 5 кг
Кількість
4500 кілограм
Період постачання
01.01.2021 - 31.12.2021
Сир твердий, виробництва України, з масовою часткою жиру не менше 50%, виготовлений за ДСТУ 6003:2008 (або аналогічне ТУ певного виробника).Головки сиру повинні бути фасовані у спожиткові пакування виробника масою нетто до 3 кг.
Кількість
450 кілограм
Період постачання
01.01.2021 - 31.12.2021
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "ТОРГОВИЙ БУДИНОК "МАКСИМУМ"
Оскарження: 22.12.2020 10:34 - 02.01.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
23768657
-
Контактна особа:
Наталія Ключка +380667748410 tbmaksimym@gmail.com
-
Адреса:
85322, Україна, Донецька область, місто Мирноград, М-Н МОЛОДІЖНИЙ, будинок 57
Оскарження: 22.12.2020 10:34 - 02.01.2021 00:00
Початкова пропозиція
235 440.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
211 499.99 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
22.12.2020 10:34
Документи
17
Скарги
0
Початкова пропозиція
252 990.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
211 500.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
23.12.2020 11:32
Документи
52
Скарги
0
Контракти
Номер:
ab8b6ddf197c47bebd75ae06a5486865
Ідентифікатор договору:
UA-2020-11-23-001022-a-a1
Постачальник:
ТОВ "Екоіллічпродукт"
×
-
Код ЄДРПОУ:
37121709
-
Контактна особа:
ТОВ Екоіллічпродукт +380974292568 ekomilk37@gmail.com
-
Адреса:
87500, Україна, Донецька область, Маріуполь, вул. Свободи, 20
Номер договору:
2
Сума договору:
211 500.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
176 250.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
05.01.2021 00:00 - 31.12.2021 23:59
Дата підписання:
05.01.2021 00:00
Статус:
Виконаний