-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Код ДК 021:2015 - 99999999-9 (Не відображене в інших розділах) Послуги з опалення твердопаливними котлами приміщень Березнівської, Володимирецької, Дубровицької, Зарічненської, Корецької районних філій Рівненського обласного центру зайнятості (послуги машиністів (кочегарів) котельні)
Тендер Prozorro UA-2020-11-20-012980-c
Місцезнаходження замовника. 33013, Україна, Рівненська область, м.Рівне, вул. Кавказька, 9а. Категорія замовника. Передбачена п.2 ч.4 ст.2 Закону, а саме: органи соціального страхування. Мова (мови), якою (якими) повинні готуватися тендерні пропозиції. Тендерні пропозиції, що готуються замовниками, викладаються українською мовою.Кількість та місце надання послуг: Березнівська, Володимирецька, Дубровицька, Зарічненська, Корецька районні філії Рівненського ОЦЗ; за адресами об'єктів замовника; згідно Додатку № 4 до тендерної документації.
Завершена
525 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 625.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 625.00 UAH
Номер:
c1615fedd1f349d083c4ddac0d005645
Внутрішній номер закупівлі:
7314315
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-11-20-012980-c
Замовник:
Рівненський обласний центр зайнятості
×
-
Код ЄДРПОУ:
05430879
-
Адреса:
33013, Україна, Рівненська область, Рівне, вул.Кавказька, 9а
-
Категорія:
Орган соціального страхування
Контактна особа:
Грицюк Світлана Петрівна +380362634365 grytsuk@sec.rovno.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
99999999-9 Не відображене в інших розділахАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
525 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
2 625.00 UAH
Період уточнення:
20.11.2020 15:55 - 26.11.2020 00:00
Період прийому пропозицій:
20.11.2020 15:55 - 06.12.2020 16:00
Аукціон:
07.12.2020 11:54 - 07.12.2020 12:21
Період кваліфікації:
07.12.2020 12:21 - 14.12.2020 18:41
Період завантаження договору:
14.12.2020 18:41 - 03.01.2021 18:41
Умови оплати:
надання послуг - 100%
- Подіянадання послуг
- ОписОплата за надані послуги проводиться щомісячно (в опалювальний період), відповідно до розрахунку вартості послуг згідно з додатком 2 до Договору, протягом 20 робочих днів після підписаного акту наданих послуг та отримання рахунку, при наявності фінансування. У випадку відсутності в зазначеному періоді коштів на розрахунковому рахунку Замовника, оплата здійснюється в міру надходження коштів, виділених під оплату даного зобов’язання. Місцезнаходження замовника. 33013, Україна, Рівненська область, м.Рівне, вул. Кавказька, 9а. Вид закупівлі: передбачений абз.1 п.5 ч.2 ст.4 Закону. Застосовані критерії оцінки: Ціна (питома вага критерію - 100 %).
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях20 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Код ДК 021:2015 - 99999999-9 (Не відображене в інших розділах) Послуги з опалення твердопаливними котлами приміщень Березнівської, Володимирецької, Дубровицької, Зарічненської, Корецької районних філій Рівненського обласного центру зайнятості (послуги машиністів (кочегарів) котельні)
Кількість
1 послуга
Період постачання
01.01.2021 - 15.04.2021
Місце постачання
33013, Україна, Рівненська область, 34600, м.Березне, вул.Буховича, 6; 34300, смт.Володимирець, вул. Повстанців, 45; 34100, м.Дубровиця, вул. Гольшанських, 23а;, 34000, смт.Зарічне, вул. Грушевського, 1а; 34700, м.Корець, вул. Тітова, 1б
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП "ДВОРАК ДМИТРО ДЕМ'ЯНОВИЧ"
Оскарження: 14.12.2020 18:41 - 25.12.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
3268424019
-
Контактна особа:
Дмитро Дворак +380635980711 dvorak2606@ukr.net
-
Адреса:
34100, Україна, Рівненська область, Дубровицький р-н, місто Дубровиця, ВУЛИЦЯ ВАСИЛЯ СТУСА, будинок 11
Оскарження: 14.12.2020 18:41 - 25.12.2020 00:00
Початкова пропозиція
516 250.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
486 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
14.12.2020 18:41
Документи
27
Скарги
0
ТОВ "ЮВІЛАЙН"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41946603
-
Контактна особа:
Руслан Давидов +380997632886 tovjuvilein@ukr.net
-
Адреса:
03189, Україна, м. Київ, м.Київ, ВУЛИЦЯ ВІЛЬЯМСА АКАДЕМІКА, будинок 6-Д, офіс 43
Початкова пропозиція
498 662.50 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
488 980.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
28
Скарги
0
ТОВ "ВИД-Д"
×
-
Код ЄДРПОУ:
24063784
-
Контактна особа:
Виталий Марченко +380953724516 ooo_vid_d@ukr.net
-
Адреса:
84209, Україна, Донецька область, м. Дружківка, вул. Смоленська 8 - 16
Початкова пропозиція
524 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
524 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
5
Скарги
0
Контракти
Номер:
254476b741c4460fb26b5beec995558f
Ідентифікатор договору:
UA-2020-11-20-012980-c-a1
Постачальник:
ФОП "ДВОРАК ДМИТРО ДЕМ'ЯНОВИЧ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
3268424019
-
Контактна особа:
Дмитро Дворак +380635980711 dvorak2606@ukr.net
-
Адреса:
34100, Україна, Рівненська область, Дубровицький р-н, місто Дубровиця, ВУЛИЦЯ ВАСИЛЯ СТУСА, будинок 11
Номер договору:
356
Сума договору:
486 000.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
01.01.2021 00:00 - 01.05.2021 23:59
Дата підписання:
29.12.2020 00:00
Статус:
Виконаний