-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Код ДК 021:2015 "09130000-9 Нафта і дистиляти" (Бензин, дизельне паливо)
Тендер Prozorro UA-2017-03-06-001490-b
Завершена
810 271.40
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 4 051.36 UAH
мін. крок: 0.5% або 4 051.36 UAH
Номер:
48b66804318a425a9e31334a94f4b280
Внутрішній номер закупівлі:
729536
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2017-03-06-001490-b
Замовник:
Відділ освіти Сумської районної державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
02147836
-
Адреса:
40009, Україна, Сумська область, Суми, вул. Іллінська 97
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ліна Склярова +380542663578 pzosvita@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
810 271.40 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
4 051.36 UAH
Період уточнення:
06.03.2017 14:45 - 11.03.2017 17:00
Період прийому пропозицій:
06.03.2017 14:45 - 21.03.2017 17:00
Аукціон:
22.03.2017 15:04 - 22.03.2017 15:31
Період кваліфікації:
22.03.2017 15:31 - 28.03.2017 14:19
Період завантаження договору:
22.03.2017 15:31 - 11.04.2017 15:31
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
бензин А-92
Кількість
9400 літр
Період постачання
до 31.12.2017
дизельне паливо
Кількість
26000 літр
Період постачання
до 31.12.2017
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "Техойл Рітейл"
Оскарження: 22.03.2017 15:31 - 08.04.2017 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
39582451
-
Контактна особа:
Баханова Вікторія Дмитрівна +380994667939 bahanova@tehoil.com.ua
-
Адреса:
01030, Україна, місто Київ, Київ, вул. Ярославів Вал 5-В
Оскарження: 22.03.2017 15:31 - 08.04.2017 00:00
Початкова пропозиція
732 720.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
717 350.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
28.03.2017 14:19
Документи
10
Скарги
0
ТОВ "НАДЕЖДА РИТЕЙЛ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38561493
-
Контактна особа:
Марина Воскобойник +380504963673, +380504963673 v.marina@oil.pl.ua
-
Адреса:
36009, Україна, Полтавська область, Полтава, вул. Зіньківська 19-б
Початкова пропозиція
739 446.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
717 400.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
10
Скарги
0
ТОВ Альянс Еволюшн
×
-
Код ЄДРПОУ:
40473930
-
Контактна особа:
Журавель Наталья Николаевна 0542 700-670.700-677 n.zhuravel@oilukraine.com
-
Адреса:
49000, Украина, ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ОБЛ, ДНІПРО, ВУЛ НАБЕРЕЖНА ПЕРЕМОГИ Д. 38
Початкова пропозиція
739 800.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
739 800.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
38
Скарги
0
Контракти
Номер:
77d0c602774546cd9e01e39c05ef01a2
Ідентифікатор договору:
UA-2017-03-06-001490-b-b1
Постачальник:
ТОВ "Техойл Рітейл"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39582451
-
Контактна особа:
Баханова Вікторія Дмитрівна +380994667939 bahanova@tehoil.com.ua
-
Адреса:
01030, Україна, місто Київ, Київ, вул. Ярославів Вал 5-В
Номер договору:
107
Сума договору:
717 350.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
10.04.2017 00:00 - 31.12.2017 00:00
Дата підписання:
10.04.2017 11:00
Статус:
Підписаний