• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Природний газ

ДК 021:2015, код 09120000-6 – Газове паливо (Природний газ). Категорія Замовника: відповідно до пункту 3 частини 4 статті 2 Закону: підприємства, установи, організації, зазначені у пункті 3 частини першої цієї статті, а саме: юридичні особи, які є підприємствами, установами, організаціями (крім тих, які визначені у пунктах 1 і 2 цієї частини) та їх об’єднання, які забезпечують потреби держави або територіальної громади, якщо така діяльність не здійснюється на промисловій чи комерційній основі, за наявності однієї з таких ознак: юридична особа є розпорядником, одержувачем бюджетних коштів; органи державної влади чи органи місцевого самоврядування або інші замовники володіють більшістю голосів у вищому органі управління юридичної особи; у статутному капіталі юридичної особи державна або комунальна частка акцій (часток, паїв) перевищує 50 відсотків. Місцезнаходження: юр. адреса: Україна, 93300, Луганська обл., Попаснянський р-н, місто Попасна, вул. Сонячна, будинок 35А. Мова складання документів: українська. Розмір, вид та умови тендерного забезпечення: Замовником вимагається надання Учасником забезпечення тендерної пропозиції у формі: банківської гарантії із зобов’язанням банку у разі виникнення обставин, передбачених пунктом 3 цього ж Розділу, відшкодувати на рахунок замовника кошти у сумі забезпечення тендерної пропозиції, визначеній в тендерній документації та оголошенні про закупівлю. Гарантія обов’язково має містити реквізити, що передбачені розділом 3 глави 2 Постанови НБУ № 639 від 15.12.2004 «Про затвердження Положення про порядок здійснення банками операцій за гарантіями в національній та іноземних валютах». А також гарантія обов’язково має містити інформацію про підстави не повернення забезпечення тендерної пропозиції згідно ч.3 ст.25 Закону. Розмір забезпечення тендерної пропозиції – не перевищує 3% очікуваної вартості закупівлі та складає: 22 000,00 грн. (двадцять дві тисячі гривень 00 копійок). Строк дії забезпечення тендерної пропозиції – не менше 90 днів із дати кінцевого строку подання тендерних пропозицій. Окрім цього, банківська гарантія повинна містити умову, що замовник набуває права стягнення коштів за наслідками настання випадків, що передбачені ч. 3 ст.25 Закону лише у випадку письмового звернення замовника до банку-гаранта в строк, що не перевищує 5 робочих днів з дати, коли замовнику стало відомо про відповідний юридичний факт Гарантія повинна бути видана банком-гарантом на умовах грошового забезпечення (покриття), шляхом списання (бронювання) коштів з поточного рахунку принципала для резервування грошового забезпечення (покриття) гарантії (детально в тендерній документації)

Завершена

765 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 7 650.00 UAH
Номер: bddb26d0b82f40ce814fe6a96061a5ad
Внутрішній номер закупівлі: 7289463
Ідентифікатор закупівлі: UA-2020-11-19-012738-c   
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ПОПАСНЯНСЬКА ЦЕНТРАЛЬНА РАЙОННА ЛІКАРНЯ ПОПАСНЯНСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ"
Контактна особа: Закосаренко Олена Вікторівна +380509086375 clon_pp@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 765 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 7 650.00 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій: 22 000.00 UAH
Період уточнення: 19.11.2020 15:50 - 27.11.2020 00:00
Період прийому пропозицій: 19.11.2020 15:50 - 07.12.2020 00:00
Аукціон: 07.12.2020 15:51 - 07.12.2020 16:12
Період кваліфікації: 07.12.2020 16:12 - 11.12.2020 15:22
Період завантаження договору: 11.12.2020 15:22 - 31.12.2020 15:22
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
природний газ
Код ДК 021:2015: 09123000-7 Природний газ
Кількість 90000 метри кубічні
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання Відповідно до документації

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «АЛЬЯНСГАЗЕНЕРГО»

Оскарження: 11.12.2020 15:22 - 22.12.2020 00:00
Початкова пропозиція 710 100.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
710 100.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
11.12.2020 15:22
Документи 202
Скарги 0
ТОВ "ЕНЕРГОГАЗРЕЗЕРВ"
Початкова пропозиція 720 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
720 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи 78
Скарги 0

Контракти

Номер: 0f9e3873ff804f3296e19da5d14ac5c2
Ідентифікатор договору: UA-2020-11-19-012738-c-a1
Постачальник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «АЛЬЯНСГАЗЕНЕРГО»
Номер договору: 130(21)АГ
Сума договору: 459 286.86 UAH з ПДВ
Сума договору: 382 739.05 UAH без ПДВ
Період дії договору: 01.01.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Дата підписання: 22.12.2020 00:01
Статус:
Розірваний
pdf
Договір №130(20)АГ газ від 22.12.2020.pdf
pdf
Додаткова угода 1.pdf
p7s
sign.p7s
pdf
ДУ до договору 130(21)АГ.pdf
p7s
sign.p7s
pdf
Додаткова угода газ.pdf
p7s
sign.p7s
pdf
ДУ 4 газ.pdf
p7s
sign.p7s
pdf
ДУ 5 газ.pdf
p7s
sign.p7s
pdf
ДУ 6 газ.pdf
p7s
sign.p7s
pdf
Альянсгазенерго ДУ7.pdf
p7s
sign.p7s
pdf
ДУ8 до договору 130(21)АГ.pdf
pdf
Цінова довідка до ДУ8.pdf
p7s
sign.p7s
pdf
ДУ9 до договору130(21)АГ.pdf
p7s
sign.p7s
pdf
Додаткова угода №10 газ.pdf
p7s
sign.p7s
pdf
Додаткова угода №11 газ.pdf
p7s
sign.p7s
pdf
Додаткова угода №12 газ.pdf
p7s
sign.p7s
pdf
Додаткова угода №12 газ.pdf
p7s
sign.p7s