• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Автомобільні шини

Завершена

106 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 530.00 UAH
Номер: c9fa0da6e42d42c39dd51d1a82ee8e8c
Внутрішній номер закупівлі: 7268232
Ідентифікатор закупівлі: UA-2020-11-18-005725-a   
Замовник: Управління поліції охорони в Запорізькій області
Контактна особа: Шипула Сергій Миколайович +380612127792 tenderz@upozp.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 34350000-5 Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажностіАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 106 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 530.00 UAH
Період уточнення: 18.11.2020 16:46 - 24.11.2020 00:00
Період прийому пропозицій: 18.11.2020 16:46 - 04.12.2020 00:00
Аукціон: 04.12.2020 12:46 - 04.12.2020 13:07
Період кваліфікації: 04.12.2020 13:07 - 08.12.2020 17:35
Період завантаження договору: 08.12.2020 17:35 - 28.12.2020 17:35
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Автомобільні шини
Код ДК 021:2015: 34350000-5 Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажності
Кількість 54 штуки
Період постачання до 31.12.2020
Місце постачання 69118, Україна, Запорізька область, Запоріжжя, вул. Водограйна, 3 На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ АВТОЛЕВ

Оскарження: 08.12.2020 17:13 - 19.12.2020 00:00
Виявлена аномально низька ціна пропозиції
Початкова пропозиція 85 800.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
853.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
08.12.2020 17:13
Документи 35
Скарги 0
ТОВ ТРЕЙДЗАПЧАСТИНА

Оскарження: 08.12.2020 17:35 - 19.12.2020 00:00
Початкова пропозиція 104 984.52 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
104 984.52 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
08.12.2020 17:35
Документи 43
Скарги 0

Контракти

Номер: 1628288861db4de3a123105e9a0cbeeb
Ідентифікатор договору: UA-2020-11-18-005725-a-a1
Постачальник: ТОВ ТРЕЙДЗАПЧАСТИНА
Номер договору: 1/12-20
Сума договору: 104 984.52 UAH з ПДВ
Сума договору: 87 487.10 UAH без ПДВ
Період дії договору: 21.12.2020 00:00 - 21.12.2020 23:59
Дата підписання: 21.12.2020 00:00
Статус:
Виконаний
договір
p7s
sign.p7s