-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
ДК 021:2015 код 09110000-3 – Тверде паливо (вугілля кам’яне)
Тендер Prozorro UA-2020-11-18-004873-c
Торги не відбулися
700 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1.5% або 10 500.00 UAH
мін. крок: 1.5% або 10 500.00 UAH
Номер:
f3b6b7780e0a4e54a4d237253e69e68f
Внутрішній номер закупівлі:
7256654
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-11-18-004873-c
Замовник:
Відділ освіти, культури, молоді та спорту Знам'янської Районної державної адміністрації Кіровоградської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
02144045
-
Адреса:
27400, Україна, Кіровоградська область, м. Знам'янка, вул.Трудова,4
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Анастасія Карманна +380968357736,+380666911670 viddilosvituznam@gmail.com http://oms.zn.kr-admin.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
09110000-3 Тверде паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
700 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
10 500.00 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій:
21 000.00 UAH
Період уточнення:
18.11.2020 12:16 - 24.11.2020 00:00
Період прийому пропозицій:
18.11.2020 12:16 - 04.12.2020 10:00
Аукціон:
07.12.2020 15:26 - 07.12.2020 15:47
Період кваліфікації:
з 07.12.2020 15:47
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях20 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Вугілля кам’яне Г(Г2) (25-50)
Кількість
152 тонни
Період постачання
01.12.2020 - 31.12.2020
Інформація про скасування
Номер:
3fd8eeac49a545ec87e8269e8d615a46
Причина скасування:
Скорочення видатків на здійснення закупівлі товарів, робіт і послуг
Опис причини скасування:
недостатність бюджетного фінансування на здійснення закупівлі товару
Період оскарження:
23.12.2020 16:13 - 03.01.2021 00:00
Дата опублікування:
23.12.2020 16:13
Дата виконання:
03.01.2021 00:02
Статус:
Виконано
Номер:
01711f14896845f897b6e720ff6238be
Причина скасування:
Скорочення видатків на здійснення закупівлі товарів, робіт і послуг
Опис причини скасування:
недостатність бюджетного фінансування на здійснення закупівлі товару
Дата опублікування:
23.12.2020 16:10
Дата виконання:
23.12.2020 16:10
Статус:
Скасовано
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "ТОРГІВЕЛЬНО-ВИРОБНИЧА КОМПАНІЯ" ВУГІЛЛЯ ДОН ПРАЙМ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39635487
-
Контактна особа:
Тищенко Ирина +380992784828 coaldonprime@ukr.net
-
Адреса:
69006, Україна, Запорізька область, м. Запоріжжя, прос. Металургів, буд.6
Початкова пропозиція
699 200.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
699 200.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Очікує рішення
Документи
13
Скарги
0
ТОВ "ПРОМТОПРЕСУРС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41513188
-
Контактна особа:
ТОВ "ПРОМТОПРЕСУРС" +380996713393 energo.vostok.antracit@gmail.com
-
Адреса:
85401, Україна, Донецька область, м. Селидове, вул. Карла Маркса, буд 41А
Початкова пропозиція
699 848.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
699 848.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Очікує розгляду
Документи
43
Скарги
0