-
Переговорна процедура
-
Безлотова
-
КЕП
-
Без аукціону
Планування та улаштування покривного шару зеленої зони місць розриттів після усунення пошкоджень на теплових мережах СП «КИЇВСЬКІ ТЕПЛОВІ МЕРЕЖІ» в Дніпровському адміністративному районі міста Києва
Тендер Prozorro UA-2020-11-16-013776-c
Завершена
1 648 499.23
UAH з ПДВ
Номер:
16ab259b1a924508ab3fbc811664d71b
Внутрішній номер закупівлі:
7223336
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-11-16-013776-c
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) "КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40538421
-
Адреса:
01001, Україна, Київська область, Київ, 01001, місто Київ, ПЛОЩА ІВАНА ФРАНКА, будинок 5
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Левочкіна Оксана Анатоліївна (044) 207-61-65 LEVOCHKINA.OA@KTE.KMDA.GOV.UA
Класифікатор ДК 021:2015:
77310000-6 Послуги з озеленення територій та утримання зелених насадженьАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
СП «КИЇВСЬКІ ТЕПЛОВІ МЕРЕЖІ» КП «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО», відповідно до покладених на нього обов’язків та з метою забезпечення його належного функціонування, для відновлення покривного шару зеленої зони місць розриттів після усунення пошкоджень на теплових мережах СП «КИЇВСЬКІ ТЕПЛОВІ МЕРЕЖІ» КП «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» в Дніпровському адміністративному районі м. Києва, двічі (за частиною предмета закупівлі) було проведено відкриті торги на закупівлю: - Відкриті торги №1 https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2020-07-24-002001-a ДК 021:2015: 77310000-6 Послуги з озеленення територій та утримання зелених насаджень (Планування та улаштування покривного шару зеленої зони місць розриттів після усунення пошкоджень на теплових мережах СП «Київські теплові мережі» РТМ «Дарниця», РТМ «Троєщина» та в Дніпровському адміністративному районі м. Києва) - Відкриті торги № https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2020-09-17-011109-a ДК 021:2015: 77310000-6 Послуги з озеленення територій та утримання зелених насаджень (Планування та улаштування покривного шару зеленої зони місць розриттів після усунення пошкоджень на теплових мережах СП «Київські теплові мережі» в Дніпровському адміністративному районі м. Києва). Однак, дана закупівля в частині Дніпровського адміністративного району відмінялася автоматично електронною системою закупівель відповідно до п.1 ч.2 ст. 32 Закону України «Про публічні закупівлі», так як для участі у торгах було подано менше двох тендерних пропозицій. Враховуючи зазначене, з метою дотримання вимог діючого законодавства у сфері публічних закупівель, а саме: п.1 ч. 2 ст. 40 Закону України «Про публічні закупівлі» (далі – Закон) («якщо було двічі відмінено процедуру відкритих торгів, у тому числі частково (за лотом), через відсутність достатньої кількості тендерних пропозицій, визначеної цим Законом. При цьому предмет закупівлі, його технічні та якісні характеристики, а також вимоги до учасника процедури закупівлі не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації» забезпечення виконання річного плану закупівель на 2020 рік (зі змінами), необхідно здійснити закупівлю за предметом, визначеного згідно з ДК 021:2015: 77310000-6 Послуги з озеленення територій та утримання зелених насаджень, а саме: Планування та улаштування покривного шару зеленої зони місць розриттів після усунення пошкоджень на теплових мережах СП «Київські теплові мережі» в Дніпровському адміністративному районі м. Києва.
Очікувана вартість:
1 648 499.23 UAH з ПДВ
Умови оплати:
надання послуг - 100%
- Подіянадання послуг
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях45 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Планування та улаштування покривного шару зеленої зони місць розриттів після усунення пошкоджень на теплових мережах СП «КИЇВСЬКІ ТЕПЛОВІ МЕРЕЖІ» в Дніпровському адміністративному районі міста Києва
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2020
Місце постачання
Відповідно до документації
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "ІБК ПЛЮС"
Оскарження: 16.11.2020 18:14 - 27.11.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
40728354
-
Контактна особа:
Дикий Ю.М. +380981798173
-
Адреса:
03148, Україна, Київська область, Київ, Жмеринська
Оскарження: 16.11.2020 18:14 - 27.11.2020 00:00
Ціна пропозиції
1 647 928.39 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
16.11.2020 18:14
Документи
2
Скарги
0
Контракти
Номер:
73f4322bc6ff485ead836065c1ec97b0
Ідентифікатор договору:
UA-2020-11-16-013776-c-c1
Постачальник:
ТОВ "ІБК ПЛЮС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40728354
-
Контактна особа:
Дикий Ю.М. +380981798173
-
Адреса:
03148, Україна, Київська область, Київ, Жмеринська
Номер договору:
1408/КТМ-23-20
Сума договору:
1 647 928.39 UAH з ПДВ
Сума договору:
1 373 273.66 UAH без ПДВ
Період дії договору:
до 31.12.2020 00:00
Дата підписання:
02.12.2020 00:00
Статус:
Виконаний