-
Переговорна процедура
-
Безлотова
-
КЕП
-
Без аукціону
контейнери пластикові для збору твердих побутових відходів
Тендер Prozorro UA-2020-11-12-012701-c
Категорія Замовника: органи державної влади та органи місцевого самоврядування, зазначені у п.1 ч.1 статті 2 Закону. під час проведення процедур закупівель усі документи, що готуються учасником викладаються українською мовою.
Завершена
250 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
88cddb3a7d864753b167c64e8a1735dc
Внутрішній номер закупівлі:
7180925
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-11-12-012701-c
Замовник:
ВИЖНИЦЬКА МІСЬКА РАДА
×
-
Код ЄДРПОУ:
04062096
-
Адреса:
59200, Україна, Чернівецька область, Вижниця, ВУЛИЦЯ УКРАЇНСЬКА, будинок 34
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Сатоніна Катерина +380979494477 SATONINA580@UKR.NET http://vnmiscrada.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
44610000-9 Цистерни, резервуари, контейнери та посудини високого тискуАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Замовником двічі було відмінено відкриті торги через відсутність достатньої кількості тендерних пропозицій (UA-2020-09-23-002355-c, UA-2020-10-12-002388-a)
Очікувана вартість:
250 000.00 UAH з ПДВ
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Описпісля поставки товару та пред'явлення Постачальником накладної на оплату товару (далі - накладна) протягом 10 календарних днів.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
контейнери пластикові для збору твердих побутових відходів - 44613800-8. Закупівля за кошти місцевого бюджету
Кількість
400 штуки
Період постачання
до 31.12.2020
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Товариство з обмеженою відповідальністю «АЛЕАНА»
Оскарження: 12.11.2020 18:55 - 23.11.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
33428046
-
Контактна особа:
С.В.Литовченко +0457266692
-
Адреса:
08704, Україна, Київська область, Обухів, Каштанова, 25
Оскарження: 12.11.2020 18:55 - 23.11.2020 00:00
Ціна пропозиції
248 400.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
12.11.2020 18:55
Документи
2
Скарги
0
Контракти
Номер:
91761615439e4511941691051b592376
Ідентифікатор договору:
UA-2020-11-12-012701-c-b1
Постачальник:
Товариство з обмеженою відповідальністю «АЛЕАНА»
×
-
Код ЄДРПОУ:
33428046
-
Контактна особа:
С.В.Литовченко +0457266692
-
Адреса:
08704, Україна, Київська область, Обухів, Каштанова, 25
Номер договору:
1006
Сума договору:
248 400.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
207 000.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
24.11.2020 00:00 - 31.12.2020 00:00
Дата підписання:
24.11.2020 00:00
Статус:
Виконаний