-
Переговорна процедура
-
Безлотова
-
КЕП
-
Без аукціону
Меблі офісні (комплект меблів для приймальні, конференц-стіл)
Тендер Prozorro UA-2020-11-11-003087-c
Завершена
21 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
c026a5b7595c44b184b8c72f803329a1
Внутрішній номер закупівлі:
7155122
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-11-11-003087-c
Замовник:
Національний фонд досліджень України
×
-
Код ЄДРПОУ:
42734019
-
Адреса:
01001, Україна, Київська область, Київ, Бориса Грінченка, 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Дзуєнко Наталія Миколаївна +380442981627 dzuya85@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
39150000-8 Меблі та приспособи різніАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Двічі відмінено процедуру відкритих торгів за лотом, через відсутність достатньої кількості тендерних пропозицій, визначеної цим Законом.
Очікувана вартість:
21 000.00 UAH з ПДВ
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Комплект меблів для приймальні
Кількість
1 одиниця
Період постачання
до 31.12.2020
Конференц-стіл
Кількість
1 одиниця
Період постачання
до 31.12.2020
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Фізична особа-підприємець
Оскарження: 11.11.2020 17:46 - 22.11.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
3065015739
-
Контактна особа:
Семеняко Сергій Сергійович +380937816462
-
Адреса:
Україна, Чернігівська область, місто Чернігів, вулиця Льотна, 17А, кв. 247
Оскарження: 11.11.2020 17:46 - 22.11.2020 00:00
Ціна пропозиції
21 000.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
11.11.2020 17:46
Документи
3
Скарги
0
Контракти
Номер:
fe651b021fcf43e2a8ebb04bdca9a4dd
Ідентифікатор договору:
UA-2020-11-11-003087-c-c1
Постачальник:
Фізична особа-підприємець
×
-
Код ЄДРПОУ:
3065015739
-
Контактна особа:
Семеняко Сергій Сергійович +380937816462
-
Адреса:
Україна, Чернігівська область, місто Чернігів, вулиця Льотна, 17А, кв. 247
Номер договору:
№ 23/11
Сума договору:
21 000.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
23.11.2020 00:00 - 31.12.2020 23:59
Дата підписання:
23.11.2020 00:00
Статус:
Виконаний