-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Агрохімічна продукція (засоби захисту рослин)
Тендер Prozorro UA-2017-03-01-001222-a
Засоби захисту рослин: Харнес або еквівалент Гезагард або еквівалент Реглон або еквівалент Тренд 90 або еквівалент Містраль або еквівалент Раундап або еквівалент Бента, РК або еквівалент
Завершена
600 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 3 000.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 3 000.00 UAH
Номер:
2c8bb56eec8443ec820acfc23d782cbd
Внутрішній номер закупівлі:
715357
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2017-03-01-001222-a
Замовник:
НАЦІОНАЛЬНИЙ НАУКОВИЙ ЦЕНТР "ІНСТИТУТ МЕХАНІЗАЦІЇ ТА ЕЛЕКТРИФІКАЦІЇ СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА" НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ АГРАРНИХ НАУК УКРАЇНИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
05496135
-
Адреса:
08631, Україна, Київська область, смт. Глеваха, вул. Вокзальна, 11
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Сергій Кустов +380664320264 nnc-imesg@ukr.net http://imesg.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
24450000-3 Агрохімічна продукціяАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
600 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
3 000.00 UAH
Період уточнення:
01.03.2017 15:12 - 07.03.2017 10:00
Період прийому пропозицій:
01.03.2017 15:12 - 17.03.2017 10:00
Аукціон:
20.03.2017 12:03 - 20.03.2017 12:36
Період кваліфікації:
20.03.2017 12:36 - 22.03.2017 11:04
Період завантаження договору:
20.03.2017 12:36 - 09.04.2017 12:36
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Харнес або еквівалент
Кількість
460 літр
Період постачання
01.04.2017 - 30.04.2017
Гезагард або еквівалент
Кількість
460 літр
Період постачання
01.04.2017 - 30.04.2017
Реглон або еквівалент
Кількість
840 літр
Період постачання
01.04.2017 - 30.04.2017
Тренд 90 або еквівалент
Кількість
40 літр
Період постачання
01.04.2017 - 30.04.2017
Містраль або еквівалент
Кількість
70 кілограм
Період постачання
01.04.2017 - 30.04.2017
Раундап або еквівалент
Кількість
600 літр
Період постачання
01.04.2017 - 30.04.2017
Бента РК або еквівалент
Кількість
600 літр
Період постачання
01.04.2017 - 30.04.2017
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "Вертекс-груп"
Оскарження: 20.03.2017 12:36 - 02.04.2017 01:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
39403619
-
Контактна особа:
Загорулько Анатолій Іванович +380444694114 office@vertex-group.com.ua http://www.vertex-group.com.ua
-
Адреса:
03148, Україна, м. Київ, Київ, вулиця Якуба Колоса будинок 1-в квартира 86
Оскарження: 20.03.2017 12:36 - 02.04.2017 01:00
Початкова пропозиція
420 378.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
374 900.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
22.03.2017 11:04
Документи
32
Скарги
0
ТОВ "САКУРА АГРО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38635821
-
Контактна особа:
Волчков Олександр Васильович +380979337975 Sacura.agro@gmail.com
-
Адреса:
21018, Україна, Вінницька область, Місто Вінниця, Вулиця Р.Скалецького будинок 38а, квартира 117
Початкова пропозиція
425 549.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
375 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
17
Скарги
0
Приватне підприємство "ПОЛЯНИН"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39877756
-
Контактна особа:
Горбач Михайло Васильович 380972783827, 380972783827 mvgorbach@ukr.net
-
Адреса:
09130, Україна, Київська область, с.Дрозди, Білоцерківський р-н,, Молодіжна, буд.2а, кв.2
Початкова пропозиція
518 184.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
518 184.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
1
Скарги
0
ПП "БІЗОН-ТЕХ 2006"
×
-
Код ЄДРПОУ:
34216986
-
Контактна особа:
Камінський Ігор +380971512796 kaminskiy@b-t.in.ua
-
Адреса:
70605, Україна, Запорізька область, місто Пологи,, ВУЛИЦЯ КРУПСЬКОЇ, будинок 162, квартира 11
Початкова пропозиція
596 601.60 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
596 601.60 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
17
Скарги
0
Контракти
Номер:
eb7d0c00c5044a01ba9b1750352659ca
Ідентифікатор договору:
UA-2017-03-01-001222-a-b1
Постачальник:
ТОВ "Вертекс-груп"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39403619
-
Контактна особа:
Загорулько Анатолій Іванович +380444694114 office@vertex-group.com.ua http://www.vertex-group.com.ua
-
Адреса:
03148, Україна, м. Київ, Київ, вулиця Якуба Колоса будинок 1-в квартира 86
Номер договору:
11-і
Сума договору:
374 900.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
03.04.2017 00:00 - 31.12.2017 00:00
Дата підписання:
03.04.2017 11:00
Статус:
Підписаний