-
Переговорна процедура
-
Безлотова
-
КЕП
-
Без аукціону
Спеціальні продукти харчування, збагачені поживними речовинами (Продукти дитячого харчування та дієтичного харчування)
Тендер Prozorro UA-2020-11-11-007547-a
Завершена
68 606.40
UAH з ПДВ
Номер:
543b501a22e64d2d912c79774ee7d4ed
Внутрішній номер закупівлі:
7151848
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-11-11-007547-a
Замовник:
КЗ КОР "Спеціалізований обласний будинок дитини м.Боярка"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01994681
-
Адреса:
08150, Україна, Київська область, Києво-Святошинський р-н, м. Боярка, Вул. ХРЕЩАТИК, 111
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Тетяна Гомола +380459840791,+380507696917 d.rebenka-boyarka@meta.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
15880000-0 Спеціальні продукти харчування, збагачені поживними речовинамиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Двічі відмінено процедуру відкритих торгів, у тому числі частково (за лотом), через відсутність достатньої кількості тендерних пропозицій, визначеної цим Законом
Обґрунтування умови застосування:
Згідно з п. 2 cт. 40 Закону України «Про публічні закупівлі» передбачено, що якщо замовником було двічі відмінено тендер через відсутність достатньої кількості учасників, при цьому предмет закупівлі, його технічні та якісні характеристики, а також вимоги до учасника не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації, тому застосовується переговорна процедура.
Очікувана вартість:
68 606.40 UAH з ПДВ
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях7 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Спеціальні продукти харчування, збагачені поживними речовинами (Продукти дитячого харчування та дієтичного харчування)
Кількість
110 кілограм
Період постачання
23.11.2020 - 31.12.2020
Місце постачання
08154, Україна, Київська область, Боярка, вул. Хрещатик, 111, Києво-Святошинський р-н, м. Боярка, Київська область, Україна, 08154
На карті
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ХІПП УКРАЇНА"
Оскарження: 11.11.2020 15:11 - 22.11.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
32524959
-
Контактна особа:
Левітан Ольги Миколаївни +380445376677
-
Адреса:
03127, Україна, м. Київ, г. Киев, ПРОСПЕКТ ГОЛОСІЇВСЬКИЙ будинок 100/2
Оскарження: 11.11.2020 15:11 - 22.11.2020 00:00
Ціна пропозиції
68 606.40 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
11.11.2020 15:11
Документи
2
Скарги
0
Контракти
Номер:
357b486c06df40d6b93f05ddd7e2ecd8
Ідентифікатор договору:
UA-2020-11-11-007547-a-a1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ХІПП УКРАЇНА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
32524959
-
Контактна особа:
Левітан Ольги Миколаївни +380445376677
-
Адреса:
03127, Україна, м. Київ, г. Киев, ПРОСПЕКТ ГОЛОСІЇВСЬКИЙ будинок 100/2
Номер договору:
69
Сума договору:
68 606.40 UAH з ПДВ
Сума договору:
57 172.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
25.11.2020 00:00 - 31.12.2020 00:00
Дата підписання:
25.11.2020 16:00
Статус:
Виконаний