-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Розробка проектно-кошторисної документації для монтажу обладнання
Тендер Prozorro UA-2020-11-09-005456-c
Торги не відбулися
55 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 550.00 UAH
мін. крок: 1% або 550.00 UAH
Номер:
253528bb057342db9ecdc50b47d5cd53
Внутрішній номер закупівлі:
7108078
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-11-09-005456-c
Замовник:
Східноукраїнський національний університет імені Володимира Даля
×
-
Код ЄДРПОУ:
02070714
-
Адреса:
93406, Україна, Луганська область, Сєвєродонецьк, проспект Центральний, будинок 59А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Безгубенко Ольга Вадимівна +380951574227 olyaa2201@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
71320000-7 Послуги з інженерного проектуванняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
55 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
550.00 UAH
Період уточнення:
09.11.2020 13:28 - 15.11.2020 00:00
Період прийому пропозицій:
09.11.2020 13:28 - 25.11.2020 13:33
Умови оплати:
надання послуг - 100%
- Подіянадання послуг
- ОписДержавний бюджет України
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях5 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Розробка проектно-кошторисної документації для монтажу обладнання
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 23.12.2020
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "ПОЖПРОМ-БЕЗПЕКА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
43012590
-
Контактна особа:
Андрей Булгаков +380509567880 pp.bezpeka@gmail.com
-
Адреса:
93100, Україна, Луганська область, місто Лисичанськ, ВУЛИЦЯ ЄВРОПЕЙСЬКА, будинок 40
Початкова пропозиція
38 880.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
38 880.00 UAH з ПДВ
Документи
44
Скарги
0