-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
«Комунальний заклад «Черкаська санаторна школа Черкаської обласної ради» за адресою: вул. Надпільна, 532 у м. Черкаси. Система пожежної сигналізації та оповіщення про пожежу»
Тендер Prozorro UA-2020-11-09-004832-c
Категорія замовника: згідно п. 3 ч. 4 ст. 2 Закону України «Про публічні закупівлі»: 3) підприємства, установи, організації, зазначені у пункті 3 частини першої цієї статті. Мова, якою повинні готуватися тендерні пропозиції - українська мова. Код послуги, визначеного згідно з Єдиним закупівельним словником, що найбільше відповідає назві номенклатурної позиції предмета закупівлі - ДК 021:2015 код 45312100-8 Встановлення систем пожежної сигналізації.
Торги відмінено
928 898.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 4 644.49 UAH
мін. крок: 0.5% або 4 644.49 UAH
Номер:
1bb4aac47a204c86ac394fdfe553c129
Внутрішній номер закупівлі:
7107235
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-11-09-004832-c
Замовник:
Комунальний заклад «Черкаська санаторна школа Черкаської обласної ради»
×
-
Код ЄДРПОУ:
02139185
-
Адреса:
18030, Україна, Черкаська область, Черкаси, вул. Надпільна , 532
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Панасюк Лариса Петрівна +380472716369 Larisa_panasyuk@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
45310000-3 Електромонтажні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
928 898.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
4 644.49 UAH
Період уточнення:
09.11.2020 12:54 - 15.11.2020 00:00
Період прийому пропозицій:
09.11.2020 12:54 - 25.11.2020 00:00
Аукціон:
з 25.11.2020 13:38
Умови оплати:
надання послуг - 100%
- Подіянадання послуг
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
«Комунальний заклад «Черкаська санаторна школа Черкаської обласної ради» за адресою: вул. Надпільна, 532 у м. Черкаси. Система пожежної сигналізації та оповіщення про пожежу»
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2020
Місце постачання
18030, Україна, Черкаська область, місто Черкаси, ВУЛИЦЯ НАДПІЛЬНА, будинок 532
На карті
Інформація про скасування
Номер:
3e75517a70844e27be0ca17c0c4fd400
Причина скасування:
Відсутність подальшої потреби в закупівлі товарів, робіт і послуг
Опис причини скасування:
Згідно протоколу
Період оскарження:
13.11.2020 15:55 - 24.11.2020 00:00
Дата опублікування:
13.11.2020 15:55
Дата виконання:
24.11.2020 00:02
Статус:
Виконано