-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
LED-телевізори
Тендер Prozorro UA-2020-11-06-014178-c
LED-телевізори
Торги не відбулися
97 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 485.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 485.00 UAH
Номер:
8affc04258b2469db3dcfaa7187c82d7
Внутрішній номер закупівлі:
7092937
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-11-06-014178-c
Замовник:
Немовицька сільська рада Сарненського району Рівненської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
04387786
-
Адреса:
34540, Україна, Рівненська область, с. Немовичі, вул. Центральна, 4
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Олександр Шмалюх +380686499211 sr.nemovichi@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
97 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
485.00 UAH
Період уточнення:
06.11.2020 15:55 - 12.11.2020 00:00
Період прийому пропозицій:
06.11.2020 15:55 - 22.11.2020 00:00
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписЗамовник сплачує кошти за поставлений товар не пізніше 20(двадцяти) банківських днів
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях20 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
LED-телевізори
Кількість
7 штуки
Період постачання
до 31.12.2020
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Док-ти
Пропозиція
ПП "Європа-Схід"
×
-
Код ЄДРПОУ:
31526583
-
Контактна особа:
Тарас Гребенюк +380671096830,+380322420093 sajwolviv@gmail.com
-
Адреса:
79044, Україна, Львівська область, м. Львів, вул. Околична, 16/25
Початкова пропозиція
94 253.52 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
94 253.52 UAH з ПДВ
Документи
29
Скарги
0