-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
газ природний
Тендер Prozorro UA-2017-03-17-000474-a
кількість: 76872,57 м.куб більш детально в Додатку 5.1 до Тендерної документації
Торги не відбулися
735 034.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 3 675.17 UAH
мін. крок: 0.5% або 3 675.17 UAH
Номер:
367e4751bd7d461dae8087f301867d95
Внутрішній номер закупівлі:
707483
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2017-03-17-000474-a
Замовник:
Державна податкова інспекція у м. Полтаві Головного управління ДФС у Полтавській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
39680655
-
Адреса:
36008, Україна, Полтавська область, м Полтава, вул Європейська 155
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Бакум Олег Вікторович +380530637181 pl.dpi01@sfs.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
735 034.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
3 675.17 UAH
Період уточнення:
17.03.2017 14:34 - 23.03.2017 13:39
Період прийому пропозицій:
17.03.2017 14:34 - 02.04.2017 14:39
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
газ природний
Кількість
76872 метри кубічні
Період постачання
01.04.2017 - 31.12.2017