-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Легковий автомобіль
Тендер Prozorro UA-2017-02-20-000428-c
Торги не відбулися
480 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 400.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 400.00 UAH
Номер:
e745aa73cb374b8aac0e6de6ebff28e1
Внутрішній номер закупівлі:
707216
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2017-02-20-000428-c
Замовник:
Управління освіти Херсонської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
02146713
-
Адреса:
73000, Україна, Херсонська область, м. Херсон, вул. Воронцовська, 15-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Дмитро Чаплинський 0552456061 osoba_persha@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
34110000-1 Легкові автомобіліАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
480 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
2 400.00 UAH
Період уточнення:
20.02.2017 11:08 - 26.02.2017 11:03
Період прийому пропозицій:
20.02.2017 11:08 - 08.03.2017 11:03
Аукціон:
09.03.2017 14:27 - 09.03.2017 14:48
Період кваліфікації:
09.03.2017 14:48 - 21.03.2017 11:13
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Легковий автомобіль
Кількість
1 одиниця
Період постачання
до 31.12.2017
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "АВТОЦЕНТР ХЕРСОН"
Оскарження: 21.03.2017 11:10 - 01.04.2017 01:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
37787069
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "АВТОЦЕНТР ХЕРСОН" +380504143300 e.mirgorodskyy@gmail.com http://www.auto-center.com.ua/?
-
Адреса:
Україна, 74900, Херсонська обл., місто Нова Каховка, ПРОСПЕКТ ДНІПРОВСЬКИЙ, будинок 14-В
Оскарження: 21.03.2017 11:10 - 01.04.2017 01:00
Початкова пропозиція
479 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
479 000.00 UAH з ПДВ
Документи
17
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ З ІНОЗЕМНИМИ ІНВЕСТИЦІЯМИ "АСТ-КОМБІ"
Оскарження: 21.03.2017 11:12 - 01.04.2017 01:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
19373347
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ З ІНОЗЕМНИМИ ІНВЕСТИЦІЯМИ "АСТ-КОМБІ" +380564926655 anna@skoda.com.ua http://www.skoda.com.ua
-
Адреса:
Україна, 50000, Дніпропетровська обл., місто Кривий Ріг, ВУЛИЦЯ ГЛІНКИ, будинок 62
Оскарження: 21.03.2017 11:12 - 01.04.2017 01:00
Початкова пропозиція
480 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
480 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
21.03.2017 11:13
Документи
12
Скарги
0