-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
код ДК 021:2015: 51700000-9 — Послуги зі встановлення протипожежного устаткування («Влаштування системи пожежної сигналізації, системи оповіщення про пожежу та управління евакуюванням людей, системи передачі тривожних оповіщень для Старобільська спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступеня № 3 Старобільської районної ради Луганської області за адресою: Луганська область, Старобільський район, м. Старобільськ, вул. Гімназична, 23»)
Тендер Prozorro UA-2020-11-05-004154-b
Під час проведення процедур закупівель усі документи, що готуються замовником, викладаються українською мовою. Під час проведення процедури закупівлі усі документи, що мають відношення до тендерної пропозиції та складаються безпосередньо учасником, викладаються українською мовою. У разі надання інших документів складених мовою іншою ніж українська мова або російська мова, такі документи повинні супроводжуватися перекладом українською мовою, переклад (або справжність підпису перекладача) - засвідчений нотаріально або легалізований у встановленому законодавством України порядку. Тексти повинні бути автентичними, визначальним є текст, викладений українською мовою
Торги не відбулися
292 200.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 461.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 461.00 UAH
Номер:
20e2f066804e4f67a6616706d590e0ac
Внутрішній номер закупівлі:
7061634
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-11-05-004154-b
Замовник:
Відділ освіти Старобільської районної державної адміністрації Луганської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
02142129
-
Адреса:
92703, Україна, Луганська область, Старобільськ, вул. Чернишевського, 26
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ложечка Світлана Іванівна 380665077994 osvbug20@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
51700000-9 Послуги зі встановлення протипожежного устаткуванняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
292 200.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
1 461.00 UAH
Період уточнення:
05.11.2020 14:22 - 13.11.2020 00:00
Період прийому пропозицій:
05.11.2020 14:22 - 23.11.2020 08:30
Умови оплати:
надання послуг - 100%
- Подіянадання послуг
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях7 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
код ДК 021:2015: 51700000-9 — Послуги зі встановлення протипожежного устаткування («Влаштування системи пожежної сигналізації, системи оповіщення про пожежу та управління евакуюванням людей, системи передачі тривожних оповіщень для Старобільська спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступеня № 3 Старобільської районної ради Луганської області за адресою: Луганська область, Старобільський район, м. Старобільськ, вул. Гімназична, 23»)
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 18.12.2020
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "Лугспецтехносервіс"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38088364
-
Контактна особа:
Кирило Стахов 0954332423 led.sts@gmail.com
-
Адреса:
92601, Україна, Луганська область, м. Сватове, вул. Набережна-Водокачка, 1-А
Початкова пропозиція
216 553.50 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
216 553.50 UAH з ПДВ
Документи
39
Скарги
0