-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Тверде паливо за кодом CPV за ДК 021:2015 – 09110000-3 (паливні брикети)
Тендер Prozorro UA-2020-11-04-006086-b
Під час проведення процедури закупівлі усі документи, що мають відношення до тендерної пропозиції та складаються безпосередньо учасником, викладаються українською мовою. У разі надання інших документів складених мовою іншою ніж українська мова або російська мова, такі документи повинні супроводжуватися перекладом українською мовою, переклад повинен бути засвідчений підписом та печаткою (за наявності) перекладача або учасника. Тексти повинні бути автентичними, визначальним є текст, викладений українською мовою.
Торги не відбулися
375 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 875.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 875.00 UAH
Номер:
1f9d333d3a3249d2b6d5ff512f31c8d2
Внутрішній номер закупівлі:
7044443
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-11-04-006086-b
Замовник:
Відділ освіти Покровської міської ради Донецької області
×
-
Код ЄДРПОУ:
02142891
-
Адреса:
85300, Україна, Донецька область, місто Покровськ, вул Поштова 14
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Жукова Тетяна Миколаївна +380623922762 vosvita_tender@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09110000-3 Тверде паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
375 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
1 875.00 UAH
Період уточнення:
04.11.2020 16:45 - 16.11.2020 00:00
Період прийому пропозицій:
04.11.2020 16:45 - 26.11.2020 00:00
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях14 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Паливні брикети з лушпиння соняшнику
Кількість
150 тонни
Період постачання
до 15.04.2021
Місце постачання
85300, Україна, Донецька область, м. Покровськ, 85300, Україна, Донецька область, м. Покровськ, , 85306, м. Покровськ, вул.. Шмідта, 194 85302, м. Покровськ, вул.. Гоголя, 2а 85316, смт. Шевченко, вул.. Шкільна, 2
На карті