-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
Безлотова
-
КЕП
CPV 09310000-5 по ДК 021:2015- Електрична енергія
Тендер Prozorro UA-2020-11-04-010994-c
Торги не відбулися
35 599 349.20
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 355 993.49 UAH
мін. крок: 1% або 355 993.49 UAH
Номер:
123df8d8a7e246bc814d930681c3655b
Внутрішній номер закупівлі:
7044371
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-11-04-010994-c
Замовник:
ЛИСИЧАНСЬКЕ КОМУНАЛЬНЕ СПЕЦІАЛІЗОВАНЕ ПІДПРИЄМСТВО ПО ВИДОБУТКУ, ОБРОБЦІ, РЕАЛІЗАЦІЇ ВОДИ ТА ОЧИЩЕННЮ СТОКІВ "ЛИСИЧАНСЬКВОДОКАНАЛ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03339851
-
Адреса:
93106, Україна, Луганська область, Лисичанськ, ВУЛИЦЯ ІМ. В.СОСЮРИ, будинок 168
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Винник Вікторія Вікторівна 380645174362 LISVODA.OMTS@GMAIL.COM http://lisvoda.com.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
35 599 349.20 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
355 993.49 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій:
1 067 980.50 UAH
Період уточнення:
04.11.2020 16:46 - 27.11.2020 00:00
Період прийому пропозицій:
04.11.2020 16:46 - 07.12.2020 08:00
Період прекваліфікації:
з 07.12.2020 08:04
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Описвідстрочка платежу 30 календарних днів
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
CPV 09310000-5 по ДК 021:2015- Електрична енергія
Кількість
15084470 Кіловат-година
Період постачання
01.01.2021 - 31.12.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Результати торгів
Учасник
Початкова / Кінцева пропозиція
Результати прекваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЕНСОЛ УКРАЇНА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40692920
-
Контактна особа:
Возненко Руслана 0678333427 PSGKIEVUA@GMAIL.COM https://ensol.one
-
Адреса:
03150, Україна, Київська область, Київ, 45000, Волинська обл., місто Ковель, ВУЛИЦЯ ЗАЛІЗНИЧНА, будинок 5
Початкова пропозиція
29 414 716.50 UAH з ПДВ /
29 414 716.50 UAH з ПДВ
29 414 716.50 UAH з ПДВ
Результати прекваліфікації
Очікує рішення
Документи
26
Скарги
0