-
Переговорна процедура
-
Безлотова
-
КЕП
-
Без аукціону
Бензин А 92, дизельне пальне (ДК 021:2015 : 09130000-9 Нафта і дистиляти)
Тендер Prozorro UA-2020-11-04-009722-c
Завершена
4 141 800.00
UAH з ПДВ
Номер:
605e610591434730a0e1d760fcee29f5
Внутрішній номер закупівлі:
7042091
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-11-04-009722-c
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство «Закарпатський територіальний центр екстреної медичної допомоги» Закарпатської обласної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
26528843
-
Адреса:
88015, Україна, Закарпатська область, м. Ужгород, вул. Грибоєдова, 20
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Галина Бучковська +380312641206 ztcemd@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відповідно до пункту 1 частини 2 статті 40 Закону України «Про публічні закупівлі», переговорна процедура закупівлі застосовується, якщо замовником було двічі відмінено тендер через відсутність достатньої кількості учасників. У зв`язку з тим, тендерним комітетом КНП «ЗТЦЕМД» ЗОР було двічі відмінено процедури закупівлі по предмету Бензин А 92, дизельне пальне (ДК 021:2015 : 09130000-9 Нафта і дистиляти) тому, що на участь у торгах було подано менше двох тендерних пропозицій, що відображається в оголошеннях: UA-2020-09-23-004184-b, UA-2020-10-13-005370-c.
Очікувана вартість:
4 141 800.00 UAH з ПДВ
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Бензин А 92
Кількість
15000 літр
Період постачання
до 31.12.2020
дизельне пальне
Кількість
153000 літр
Період постачання
до 31.12.2020
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ОККО КОНТРАКТ"
Оскарження: 04.11.2020 16:00 - 15.11.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
36248687
-
Контактна особа:
Кучабська Ірина Орестівна +380443905770
-
Адреса:
04070, Україна, м. Київ, г. Киев, ВУЛИЦЯ НАБЕРЕЖНО-ХРЕЩАТИЦЬКА будинок 15-17/18
Оскарження: 04.11.2020 16:00 - 15.11.2020 00:00
Ціна пропозиції
4 141 800.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
04.11.2020 16:00
Документи
1
Скарги
0
Контракти
Номер:
09d94f3b105d4e67afe8208bc233b66b
Ідентифікатор договору:
UA-2020-11-04-009722-c-c1
Постачальник:
ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ОККО КОНТРАКТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
36248687
-
Контактна особа:
Кучабська Ірина Орестівна +380443905770
-
Адреса:
04070, Україна, м. Київ, г. Киев, ВУЛИЦЯ НАБЕРЕЖНО-ХРЕЩАТИЦЬКА будинок 15-17/18
Номер договору:
236-0913
Сума договору:
4 969 904.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
4 141 586.67 UAH без ПДВ
Період дії договору:
18.11.2020 00:00 - 31.03.2021 00:00
Дата підписання:
18.11.2020 10:44
Статус:
Виконаний