-
Переговорна процедура
-
Безлотова
-
КЕП
-
Без аукціону
Машини для обробки даних (апаратна частина) (Ноутбук, моноблок)
Тендер Prozorro UA-2020-11-04-004948-c
Завершена
585 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
c18a5a0313054574b49ab4ecce0f302b
Внутрішній номер закупівлі:
7033428
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-11-04-004948-c
Замовник:
Загвіздянська сільська рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
04356219
-
Адреса:
77450, Україна, Івано-Франківська область, с.Загвіздя, Тисменицький район, вул.Липова-Осада 22г
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Володимир Ружанський +38060 zagvizdya.silrada@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Аналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Двічі відмінено процедуру "Відкриті торги" за відсутності учасників (ідентифікатори закупівель на Prozorro.gov.ua: UA-2020-09-11-009550-b, UA-2020-09-28-006145-a).На підставі пункту 2, частини 1 ст. 40 Закону України «Про публічні закупівлі» переговорна процедура закупівлі застосовується замовником як виняток, оскільки було двічі відмінено процедуру відкритих торгів через відсутність тендерних пропозицій, визначеної цим Законом.
Очікувана вартість:
585 000.00 UAH з ПДВ
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях5 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Машини для обробки даних (апаратна частина) (Ноутбук, моноблок)
Кількість
45 штуки
Період постачання
до 15.12.2020
Місце постачання
77450, Україна, Івано-Франківська область, село Загвіздя, Липова-Осада 22є
На карті
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "СИСТЕМАТИКА УКРАЇНА"
Оскарження: 04.11.2020 14:32 - 15.11.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
40175293
-
Контактна особа:
Харитончук Андрій Михайлович 0442479257
-
Адреса:
01010, Україна, м. Київ, г. Киев, Печерський район ВУЛИЦЯ ІВАНА МАЗЕПИ будинок 11А офіс 54
Оскарження: 04.11.2020 14:32 - 15.11.2020 00:00
Ціна пропозиції
585 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
04.11.2020 14:32
Документи
2
Скарги
0
Контракти
Номер:
c69870212ed7425fb502537d94d03c33
Ідентифікатор договору:
UA-2020-11-04-004948-c-c1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "СИСТЕМАТИКА УКРАЇНА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40175293
-
Контактна особа:
Харитончук Андрій Михайлович 0442479257
-
Адреса:
01010, Україна, м. Київ, г. Киев, Печерський район ВУЛИЦЯ ІВАНА МАЗЕПИ будинок 11А офіс 54
Номер договору:
3110/165
Сума договору:
585 000.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
487 500.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
17.11.2020 00:00 - 31.12.2020 00:00
Дата підписання:
17.11.2020 11:00
Статус:
Підписаний