-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Послуги з поточного ремонту і технічного обслуговування автомобілів, мікроавтобусів, автобусів
Тендер Prozorro UA-2020-11-03-010756-c
Мова (мови), якою (якими) повинні готуватися тендерні пропозиції: Усі документи пропозиції, що підготовлені безпосередньо учасником-резидентом, повинні бути складені українською мовою. Детальна інформація зазначена в пункті 7 Розділу 1 тендерної документації. Категорія Замовника:відповідно п. 1 ч. 1 ст. 2 Закону України «Про публічні закупівлі» - орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Завершена
1 500 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 7 500.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 7 500.00 UAH
Номер:
6c824fabe3374023846c557aa5926a99
Внутрішній номер закупівлі:
7022678
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-11-03-010756-c
Замовник:
Головне управління Національної поліції в Дніпропетровській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
40108866
-
Адреса:
49101, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, вул. Троїцька, 20 А
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Юлія Гунько +380567565611 ufzbodnepr126@ukr.net http://dp.npu.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
1 500 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
7 500.00 UAH
Період уточнення:
03.11.2020 17:37 - 09.11.2020 00:00
Період прийому пропозицій:
03.11.2020 17:37 - 19.11.2020 14:29
Аукціон:
20.11.2020 12:26 - 20.11.2020 12:53
Період кваліфікації:
20.11.2020 12:53 - 24.11.2020 19:56
Період завантаження договору:
24.11.2020 19:56 - 14.12.2020 19:56
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях7 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з поточного ремонту і технічного обслуговування мікроавтобуса ГАЗ-2752(Соболь) 2011 р.в. Номер кузова VIN-X96275200B0697400 д/н АЕ 0341 ІХ
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2020
Місце постачання
49000, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, СТО Учасника переможця
На карті
Послуги з поточного ремонту і технічного обслуговування мікроавтобуса VW-Транспортер 2004 р. в. Номер кузова VIN-WV2ZZZ7HZ5H014133 д/н 0056
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2020
Місце постачання
49000, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, СТО Учасника переможця
На карті
Послуги з поточного ремонту і технічного обслуговування мікроавтобуса Mерс. Спрінтер 2009 р.в. Номер кузова VIN-WDB9066351S179229 д/н АЕ 3026 ІО
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2020
Місце постачання
49000, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, СТО Учасника переможця
На карті
Послуги з поточного ремонту і технічного обслуговування автобуса ПАЗ-4234 2007 р.в. Номер кузова VIN-ХІМ4234Т070001243 д/н АЕ 2956 КО
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2020
Місце постачання
49000, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, СТО Учасника переможця
На карті
Послуги з поточного ремонту і технічного обслуговування автобуса Богдан А 22211 2015 р.в. Номер кузова VIN-Y6LA22211FL100023 д/н АЕ 7293 ІН
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2020
Місце постачання
49000, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, СТО Учасника переможця
На карті
Послуги з поточного ремонту і технічного обслуговування автомобіля VW-Пассат В5 2004 р.в. Номер кузова VIN-WVWZZZ3BZ5P034190 д/н АЕ 6370 КР
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2020
Місце постачання
49000, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, СТО Учасника переможця
На карті
Послуги з поточного ремонту і технічного обслуговування автомобіля Шкода Фабія 2004 р.в. Номер кузова VIN-TMBGD46Y85BO34478 д/н АЕ 7928 КЕ
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2020
Місце постачання
49000, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, СТО Учасника переможця
На карті
Послуги з поточного ремонту і технічного обслуговування автомобіля SsangYong Action 2010 р.в. Номер кузова VIN-KPTCOB165AP074251 д/н 2055
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2020
Місце постачання
49000, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, СТО Учасника переможця
На карті
Послуги з поточного ремонту і технічного обслуговування автомобіля SsangYong Action 2010 р.в. Номер кузова VIN-КРТСОВ16SВР076998 д/н АЕ 2062 КЕ
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2020
Місце постачання
49000, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, СТО Учасника переможця
На карті
Послуги з поточного ремонту і технічного обслуговування автомобіля SsangYong Action 2010 р.в. Номер кузова VIN-KPTC0B16SAP074249 д/н 2093
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2020
Місце постачання
49000, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, СТО Учасника переможця
На карті
Послуги з поточного ремонту і технічного обслуговування мікроавтобуса Форд «Транзит» 2017 р.в. Номер кузова VIN-WF0XXXTTGXHD57734 д/н 2801
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2020
Місце постачання
49000, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, СТО Учасника переможця
На карті
Послуги з поточного ремонту і технічного обслуговування мікроавтобуса Форд «Транзит» 2017 р.в. Номер кузова VIN-WF0XXXTTGXHD57731 д/н 2802
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2020
Місце постачання
49000, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, СТО Учасника переможця
На карті
Послуги з поточного ремонту і технічного обслуговування мікроавтобуса Форд «Транзит» 2017 р.в. Номер кузова VIN-WF0XXXTTGXHD57753 д/н 2803
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2020
Місце постачання
49000, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, СТО Учасника переможця
На карті
Послуги з поточного ремонту і технічного обслуговування автомобіля Рено «Дастер» 1.5 Д 2019 р.в. Номер кузова VIN-VF1HJD20X64232013 д/н 3130
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2020
Місце постачання
49000, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, СТО Учасника переможця
На карті
Послуги з поточного ремонту і технічного обслуговування автомобіля Рено «Дастер» 1.5 Д 2019 р.в. Номер кузова VIN-VF1HJD20164232014 д/н 3131
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2020
Місце постачання
49000, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, СТО Учасника переможця
На карті
Послуги з поточного ремонту і технічного обслуговування автомобіля Рено «Дастер» 1.5 Д 2019 р.в. Номер кузова VIN-VF1HJD20164232012 д/н 3144
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2020
Місце постачання
49000, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, СТО Учасника переможця
На карті
Послуги з поточного ремонту і технічного обслуговування автомобіля Рено «Дастер» 1.5 Д 2019 р.в. Номер кузова VIN-VF1HJD20164231832 д/н АЕ 5530МВ
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2020
Місце постачання
49000, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, СТО Учасника переможця
На карті
Послуги з поточного ремонту і технічного обслуговування мікроавтобуса Форд «Транзит» 2017 р.в. Номер кузова VIN-WF0HXXTTGHHE61377 д/н АЕ 7179 ІК
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2020
Місце постачання
49000, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, СТО Учасника переможця
На карті
Послуги з поточного ремонту і технічного обслуговування мікроавтобуса Форд «Транзит» 2017 р.в. Номер кузова VIN-WF0HXXTTGHHE61371 д/н АЕ 7180 ІК
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2020
Місце постачання
49000, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, СТО Учасника переможця
На карті
Послуги з поточного ремонту і технічного обслуговування автомобіля УАЗ 3163-010 2006 р.в. Номер кузова VIN-XTT31630060007358 д/н 1758
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2020
Місце постачання
49000, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, СТО Учасника переможця
На карті
Послуги з поточного ремонту і технічного обслуговування автомобіля УАЗ 3163-010 2006 р.в. Номер кузова VIN-31630060008004 д/н 1762
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2020
Місце постачання
49000, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, СТО Учасника переможця
На карті
Послуги з поточного ремонту і технічного обслуговування автомобіля Санг Йонг Актіон 2010 р.в. Номер кузова VIN-KPTCOB16SAP074250 д/н 2056
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2020
Місце постачання
49000, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, СТО Учасника переможця
На карті
Послуги з поточного ремонту і технічного обслуговування автомобіля Санг Йонг Актіон 2010 р.в. Номер кузова VIN-KPTC0B16SAP074246 д/н АЕ 2802 КН
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2020
Місце постачання
49000, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, СТО Учасника переможця
На карті
Послуги з поточного ремонту і технічного обслуговування автомобіля Санг Йонг Актіон 2010 р.в. Номер кузова VIN-KPTC0B16SAP074247 д/н 2073
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2020
Місце постачання
49000, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, СТО Учасника переможця
На карті
Послуги з поточного ремонту і технічного обслуговування автомобіля Санг Йонг Актіон 2010 р.в. Номер кузова VIN-KPTC0B16SAP074245 д/н 2075
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2020
Місце постачання
49000, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, СТО Учасника переможця
На карті
Послуги з поточного ремонту і технічного обслуговування мікроавтобуса Форд «Транзит» 2017 р.в. Номер кузова VIN-WF0XXXTTGXHD57746 д/н 2800
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2020
Місце постачання
49000, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, СТО Учасника переможця
На карті
Послуги з поточного ремонту і технічного обслуговування автомобіля Санг Йонг Актіон 2012 р.в. Номер кузова VIN-KPTCOB1KSBP081954 д/н 2490
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2020
Місце постачання
49000, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, СТО Учасника переможця
На карті
Послуги з поточного ремонту і технічного обслуговування автомобіля Сузукі «Вітара» 2018 р.в. Номер кузова VIN-TSMLYD21S00475329 д/н 2924
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2020
Місце постачання
49000, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, СТО Учасника переможця
На карті
Послуги з поточного ремонту і технічного обслуговування автомобіля Сузукі «Вітара» 2018 р.в. Номер кузова VIN-TSMLYD21S00482538 д/н 2927
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2020
Місце постачання
49000, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, СТО Учасника переможця
На карті
Послуги з поточного ремонту і технічного обслуговування автомобіля Вольво Б12 1997 р.в. Номер кузова VIN-YV3R2EX15TA002047 д/н АЕ 2915 НТ
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2020
Місце постачання
49000, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, СТО Учасника переможця
На карті
Послуги з поточного ремонту і технічного обслуговування автомобіля SsangYong 2011 р.в. Номер кузова VIN-KPTC0B1KSBP079776 д/н 2312
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2020
Місце постачання
49000, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, СТО Учасника переможця
На карті
Послуги з поточного ремонту і технічного обслуговування автомобіля Chery-Amulet 2008 р.в. Номер кузова VIN-LVVDA11A38D155213 д/н 1956
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2020
Місце постачання
49000, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, СТО Учасника переможця
На карті
Послуги з поточного ремонту і технічного обслуговування автомобіля УАЗ-3163-010 2,7 2006 р.в. Номер кузова VIN-31630070563929 д/н 1766
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2020
Місце постачання
49000, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, СТО Учасника переможця
На карті
Послуги з поточного ремонту і технічного обслуговування автомобіля ВАЗ 2002 р.в. Номер кузова VIN-XTA21102020552018 д/н 1545
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2020
Місце постачання
49000, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, СТО Учасника переможця
На карті
Послуги з поточного ремонту і технічного обслуговування автомобіля ЗАЗ 2004 р.в. Номер кузова VIN-Y6D11020740401352 д/н 1597
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2020
Місце постачання
49000, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, СТО Учасника переможця
На карті
Послуги з поточного ремонту і технічного обслуговування автомобіля ВАЗ 2004 р.в. Номер кузова VIN-Y6D21093040004655 д/н 0820
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2020
Місце постачання
49000, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, СТО Учасника переможця
На карті
Послуги з поточного ремонту і технічного обслуговування автомобіля Skoda Fabia 2004 р.в. Номер кузова VIN-TMBGD46Y354195437 д/н 0790
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2020
Місце постачання
49000, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, СТО Учасника переможця
На карті
Послуги з поточного ремонту і технічного обслуговування автомобіля Ніссан Максима 2000 р.в. Номер кузова VIN-JN1CAUA33U0052125 д.н 0707
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2020
Місце постачання
49000, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, СТО Учасника переможця
На карті
Послуги з поточного ремонту і технічного обслуговування автомобіля Skoda-Octavia 2004 р.в. Номер кузова VIN-TMBHL11U54B012561 д/н 1571
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2020
Місце постачання
49000, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, СТО Учасника переможця
На карті
Послуги з поточного ремонту і технічного обслуговування автомобіля ВАЗ 2010 р.в. Номер кузова VIN-Y6L210700AL215033 д/н 2160
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2020
Місце постачання
49000, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, СТО Учасника переможця
На карті
Послуги з поточного ремонту і технічного обслуговування автомобіля ВАЗ 2011 р.в. Номер кузова VIN-Y6L210740B3085475 д/н 2273
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2020
Місце постачання
49000, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, СТО Учасника переможця
На карті
Послуги з поточного ремонту і технічного обслуговування автомобіля ГАЗ 2008 р.в. Номер кузова VIN-X9622170080621341 д/н 1962
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2020
Місце постачання
49000, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, СТО Учасника переможця
На карті
Послуги з поточного ремонту і технічного обслуговування автомобіля SsangYong Action 2011 р.в. Номер кузова VIN-KPTC0B1KSBP079767 д/н 2315
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2020
Місце постачання
49000, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, СТО Учасника переможця
На карті
Послуги з поточного ремонту і технічного обслуговування автомобіля SsangYong Action 2011 р.в. Номер кузова VIN-KPTC0B1KSBP078945 д/н 2325
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2020
Місце постачання
49000, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, СТО Учасника переможця
На карті
Послуги з поточного ремонту і технічного обслуговування автомобіля SsangYong Action 2011 р.в. Номер кузова VIN-KPTC0B1KSBP079771 д/н 2335
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2020
Місце постачання
49000, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, СТО Учасника переможця
На карті
Послуги з поточного ремонту і технічного обслуговування автомобіля Toyota Corolla 2011 р.в. Номер кузова VIN-JTNBV58E50J163529 д/н 2372
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2020
Місце постачання
49000, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, СТО Учасника переможця
На карті
Послуги з поточного ремонту і технічного обслуговування автомобіля Volkswagen-Bora 2004 р.в. Номер кузова VIN-WVWZZZ1SZ5W027720 д/н 2987
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2020
Місце постачання
49000, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, СТО Учасника переможця
На карті
Послуги з поточного ремонту і технічного обслуговування автомобіля ВАЗ (Нива) 2002 р.в. Номер кузова VIN-XTA21213021629974 д/н 0204
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2020
Місце постачання
49000, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, СТО Учасника переможця
На карті
Послуги з поточного ремонту і технічного обслуговування автомобіля SsangYong Action 2011 р.в. Номер кузова VIN-KPTCOB1KSBP080790 д/н 2497
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2020
Місце постачання
49000, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, СТО Учасника переможця
На карті
Послуги з поточного ремонту і технічного обслуговування автомобіля Chery-Amulet 2008 р.в. Номер кузова VIN-Y6DDA11B98D166760 д/н 2935
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2020
Місце постачання
49000, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, СТО Учасника переможця
На карті
Послуги з поточного ремонту і технічного обслуговування автомобіля Шкода Рапід 2019 р.в. Номер кузова VIN-TMBAC2NH7KB100478 д.н 2985
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2020
Місце постачання
49000, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, СТО Учасника переможця
На карті
Послуги з поточного ремонту і технічного обслуговування автомобіля Skoda Rapid 2019 р.в. Номер кузова VIN-TMBAC2NH7KB100495 д/н 2986
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2020
Місце постачання
49000, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, СТО Учасника переможця
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП "БРОВКО ІГОР ВАСИЛЬОВИЧ"
Оскарження: 24.11.2020 19:56 - 05.12.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
2258100250
-
Контактна особа:
Игорь Бровко +380973859065 magdalina35@ukr.net
-
Адреса:
49000, Україна, Дніпропетровська область, місто Дніпро, ВУЛИЦЯ ГЕНЕРАЛА ЗАХАРЧЕНКА, будинок 6, квартира 139
Оскарження: 24.11.2020 19:56 - 05.12.2020 00:00
Початкова пропозиція
1 139 587.40 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 139 587.40 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
24.11.2020 19:56
Документи
30
Скарги
0
ТОВ "АВТОКОМПРОМІС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39828138
-
Контактна особа:
Руслан Пархомук +380675646036 avtocompromis@i.ua
-
Адреса:
49081, Україна, Дніпропетровська область, місто Дніпро, ВУЛИЦЯ ВИНОКУРОВА, будинок 5
Початкова пропозиція
1 288 236.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 288 236.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
20
Скарги
0
ТОВ "ТОРГОВИЙ ДІМ "МЕГАЛІТ УКРАЇНА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39589258
-
Контактна особа:
Чебанова Дар'я Володимирівна +380567946328 davletshin@ukr.net
-
Адреса:
49034, Україна, Дніпропетровська область, Дніпро, вул. Білостоцького, буд. 143, оф. 104
Початкова пропозиція
1 377 730.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 377 730.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
23
Скарги
0
Контракти
Номер:
fe07e58e6fce4fb29caf367eb2d0abb3
Ідентифікатор договору:
UA-2020-11-03-010756-c-c1
Постачальник:
ФОП "БРОВКО ІГОР ВАСИЛЬОВИЧ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
2258100250
-
Контактна особа:
Игорь Бровко +380973859065 magdalina35@ukr.net
-
Адреса:
49000, Україна, Дніпропетровська область, місто Дніпро, ВУЛИЦЯ ГЕНЕРАЛА ЗАХАРЧЕНКА, будинок 6, квартира 139
Номер договору:
788
Сума договору:
1 139 587.40 UAH без ПДВ
Період дії договору:
08.12.2020 00:00 - 31.12.2020 00:00
Дата підписання:
08.12.2020 19:43
Статус:
Виконаний