-
Переговорна процедура
-
Безлотова
-
КЕП
-
Без аукціону
«ДСТУ Б Д.1.1-1:2013 - Капітальний ремонт будівлі лікарні Октябрьської амбулаторії загальної практики сімейної медицини №3 в с. Шахове по вул. Чернявського буд. 5 Добропільського району Донецької області (коригування 2)
Тендер Prozorro UA-2020-10-30-001751-a
Завершена
699 100.00
UAH з ПДВ
Номер:
74ae9424221c48a1bcec9670f0a6095b
Внутрішній номер закупівлі:
6979426
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-10-30-001751-a
Замовник:
ШАХІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
×
-
Код ЄДРПОУ:
04343197
-
Адреса:
85050, Україна, Донецька область, с. Шахове, Добропільський район, ВУЛИЦЯ М.Ф. ЧЕРНЯВСЬКОГО, будинок 14
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Лазебник Надія +380663657001 chaxovo@email.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Умова застосування:
У замовника після укладення договору про закупівлю виникла необхідність у закупівлі додаткових робіт чи послуг, пов’язаних з предметом закупівлі основного договору, в того самого виконавця робіт/надавача послуг. Можливість і умови виконання таких додаткових робіт чи надання послуг можуть бути передбачені в основному договорі про закупівлю, укладеному за результатами проведення закупівлі. Закупівля додаткових робіт чи послуг у того самого виконавця робіт/надавача послуг здійснюється протягом трьох років після укладення договору про закупівлю, якщо загальна вартість таких робіт чи послуг не перевищує 50 відсотків ціни основного договору про закупівлю, укладеного за результатами проведення закупівлі
Обґрунтування умови застосування:
В ході проведення ремонтних робіт будівлі лікарні Октябрьської амбулаторії загальної практики сімейної медицини №3 в с. Шахове (закупівля UA-2018-10-17-002493-b – відкриті торги), виникла необхідність у виконанні додаткових робіт, після чого було проведено коригування 2 проєкту та здійснена повторна експертиза проєкту. Вартість додаткових робіт (699 099,71 грн) не перевищує 50 % вартості основного договору (4 638 422,57), з урахуванням вартості додаткових робіт (597 821,32), проведених по даному об’єкту після коригування у 2019 році (закупівля за переговорною процедурою UA-2019-10-04-000715-a). Роботи, що планується виконати, згідно наданої проєктної документації є аналогічними тим, що проводились на об’єкті за первинним договором.
Очікувана вартість:
699 100.00 UAH з ПДВ
Умови оплати:
виконання робіт - 100%
- Подіявиконання робіт
- Описз можливістю відстрочення платежу до 30 календарних днів
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях14 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
«ДСТУ Б Д.1.1-1:2013 - Капітальний ремонт будівлі лікарні Октябрьської амбулаторії загальної практики сімейної медицини №3 в с. Шахове по вул. Чернявського буд. 5 Добропільського району Донецької області (коригування 2)
Кількість
1 роботи
Період постачання
до 24.12.2020
Місце постачання
85050, Україна, Донецька область, с. Шахове, М.Ф. Чернявського 5, Добропільського району
На карті
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП Плохонін Дмитро Дмитрович
Оскарження: 30.10.2020 15:59 - 10.11.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
2539613459
-
Контактна особа:
Плохонін Дмитро Дмитрович +0505808619
-
Адреса:
84200, Україна, Донецька область, Дружківка, Чернігівська
Оскарження: 30.10.2020 15:59 - 10.11.2020 00:00
Ціна пропозиції
699 099.71 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
30.10.2020 15:59
Документи
2
Скарги
0
Контракти
Номер:
0887241782a94f149057cdba1ec7c2c8
Ідентифікатор договору:
UA-2020-10-30-001751-a-c1
Постачальник:
ФОП Плохонін Дмитро Дмитрович
×
-
Код ЄДРПОУ:
2539613459
-
Контактна особа:
Плохонін Дмитро Дмитрович +0505808619
-
Адреса:
84200, Україна, Донецька область, Дружківка, Чернігівська
Номер договору:
582
Сума договору:
693 904.91 UAH без ПДВ
Період дії договору:
10.11.2020 00:00 - 31.12.2020 00:00
Дата підписання:
10.11.2020 00:01
Статус:
Виконаний