-
Переговорна процедура
-
Безлотова
-
КЕП
-
Без аукціону
Проведення технічної інвентаризації та паспортизації автомобільних доріг та дорожньої інфраструктури.
Тендер Prozorro UA-2020-10-30-004855-c
Завершена
100 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
ad0f1c9fbb094910b1c060ffed0a963d
Внутрішній номер закупівлі:
6976680
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-10-30-004855-c
Замовник:
Управління житлово-комунального господарства та комунальної власності Хмільницької міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
26287105
-
Адреса:
22000, Україна, Вінницька область, м. Хмільник, вул. Столярчука, 10
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Ігор Сташок +380433820278,+380433823273,+380433820090 hmilnuk.ugkgtakv@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
71330000-0 Інженерні послуги різніАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Двічі відмінено процедуру відкритих торгів, у тому числі частково (за лотом), через відсутність достатньої кількості тендерних пропозицій, визначеної цим Законом
Обґрунтування умови застосування:
Двічі відмінено процедуру відкритих торгів, у тому числі частково (за лотом), через відсутність достатньої кількості тендерних пропозицій, визначеної цим Законом
Очікувана вартість:
100 000.00 UAH з ПДВ
Умови оплати:
виконання робіт - 100%
- Подіявиконання робіт
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Проведення технічної інвентаризації та паспортизації автомобільних доріг та дорожньої інфраструктури.
Кількість
1 послуга
Період постачання
09.11.2020 - 31.12.2020
Місце постачання
22000, Україна, Вінницька область, територія Хмільницької міської об’єднаної територіальної громади, територія Хмільницької міської об’єднаної територіальної громади
На карті
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ЛАТА МИХАЙЛО АНАТОЛІЙОВИЧ
Оскарження: 30.10.2020 15:24 - 10.11.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
2998813712
-
Контактна особа:
Лата Михайло Анатолійович 0676336521
-
Адреса:
52541, Україна, Дніпропетровська область, С.Первомайське, селище Первомайське ВУЛИЦЯ ЯВОРНИЦЬКОГО будинок 19
Оскарження: 30.10.2020 15:24 - 10.11.2020 00:00
Ціна пропозиції
100 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
30.10.2020 15:24
Документи
2
Скарги
0
Контракти
Номер:
a841eb0b9a3240d5b22d333a63d8d092
Ідентифікатор договору:
UA-2020-10-30-004855-c-c1
Постачальник:
ЛАТА МИХАЙЛО АНАТОЛІЙОВИЧ
×
-
Код ЄДРПОУ:
2998813712
-
Контактна особа:
Лата Михайло Анатолійович 0676336521
-
Адреса:
52541, Україна, Дніпропетровська область, С.Первомайське, селище Первомайське ВУЛИЦЯ ЯВОРНИЦЬКОГО будинок 19
Номер договору:
М84/20-ХМЛ
Сума договору:
100 000.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
10.11.2020 00:00 - 15.12.2020 00:00
Дата підписання:
10.11.2020 09:00
Статус:
Виконаний