• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Інтерактивний стіл з регулюючим напольним кріпленням MULTIBORD 43" D-SERIES (UHD)

Завершена

120 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 600.00 UAH
Номер: c55684e68fd54198aa11ebdc9b865812
Внутрішній номер закупівлі: 6970414
Ідентифікатор закупівлі: UA-2020-10-30-000869-b   
Замовник: Відділ освіти, культури, молоді та спорту Глибоцької районної державної адміністрації
Контактна особа: Стрельчук Людмила Іванівна +380373421296 02147300@mail.gov.ua http://glibosvit.ucoz.ua/
Класифікатор ДК 021:2015: 32322000-6 Мультимедійне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 120 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 600.00 UAH
Період уточнення: 30.10.2020 10:26 - 06.11.2020 00:00
Період прийому пропозицій: 30.10.2020 10:26 - 16.11.2020 10:00
Аукціон: 17.11.2020 12:18 - 17.11.2020 12:39
Період кваліфікації: 17.11.2020 12:39 - 23.11.2020 10:58
Період завантаження договору: 23.11.2020 10:58 - 13.12.2020 10:58
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Інтерактивний стіл з регулюючим напольним кріпленням MULTIBORD 43" D-SERIES (UHD)
Код ДК 021:2015: 32322000-6 Мультимедійне обладнання
Кількість 1 штуки
Період постачання до 31.12.2020
Місце постачання 60400, Україна, Чернівецька область, смт.Глибока, вул.Шевченка 1 На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП "РОЙХМАН ДАВИД ГЕРШКОВИЧ"

Оскарження: 23.11.2020 10:58 - 04.12.2020 00:00
Початкова пропозиція 118 896.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
118 200.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
23.11.2020 10:58
Документи 60
Скарги 0
ФОП ВАСИЛИШИН ВАСИЛЬ ЯРОСЛАВОВИЧ
Початкова пропозиція 119 890.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
118 890.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи 15
Скарги 0

Контракти

Номер: f881e0a2c77242fa99530412f85f9189
Ідентифікатор договору: UA-2020-10-30-000869-b-a1
Постачальник: ФОП "РОЙХМАН ДАВИД ГЕРШКОВИЧ"
Номер договору: 340
Сума договору: 118 200.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 98 500.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 04.12.2020 00:00 - 31.12.2020 23:59
Дата підписання: 04.12.2020 00:00
Статус:
Виконаний
pdf
Договір 340 від 04.12.2020 року.pdf
p7s
sign.p7s