-
Переговорна процедура
-
Безлотова
-
КЕП
-
Без аукціону
"Капітальний ремонт парку-пам'ятки садово-паркового мистецтва місцевого значення "Личаківський парк" у м. Львові" ( додаткові роботи) ДК 021:2015: 45220000-5- Інженерні та будівельні роботи)
Тендер Prozorro UA-2020-10-29-008854-c
п. 5 ч.2 ст. 40 ЗУ "Про публічні закупівлі"
Завершена
10 160 970.00
UAH з ПДВ
Номер:
a18667527d394ab39c9c3db4d8c1945f
Внутрішній номер закупівлі:
6965770
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-10-29-008854-c
Замовник:
Управління екології та природних ресурсів департаменту містобудування Львівської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
43326991
-
Адреса:
79006, Україна, Львівська область, Львів, пл. Ринок, 1
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Сладкова Олександра Андріївна +380322975755 eko.lviv@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
45220000-5 Інженерні та будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Умова застосування:
У замовника після укладення договору про закупівлю виникла необхідність у закупівлі додаткових робіт чи послуг, пов’язаних з предметом закупівлі основного договору, в того самого виконавця робіт/надавача послуг. Можливість і умови виконання таких додаткових робіт чи надання послуг можуть бути передбачені в основному договорі про закупівлю, укладеному за результатами проведення закупівлі. Закупівля додаткових робіт чи послуг у того самого виконавця робіт/надавача послуг здійснюється протягом трьох років після укладення договору про закупівлю, якщо загальна вартість таких робіт чи послуг не перевищує 50 відсотків ціни основного договору про закупівлю, укладеного за результатами проведення закупівлі
Обґрунтування умови застосування:
Обґрунтування застосування переговорної процедури закупівлі з посиланням на експертні, нормативні, технічні та інші документи, що підтверджують наявність умов застосування переговорної процедури закупівлі. У 2018 році Департаментом містобудування Львівської міської ради було проведено процедуру відкритих торгів по об’єкту «Капітальний ремонт парку-пам’ятки садово-паркового мистецтва місцевого значення «Личаківський парк» у м. Львові.» ДК 021:2015: 45220000-5 - Інженерні та будівельні роботи. Переможцем виконання робіт було визначено Товариство з обмеженою відповідальністю «Інвестиційна компанія «Укрбудсервіс» та укладено за результатами проведеного тендеру договір на виконання робіт №25/18 від 17.10.2018р. на суму 30 586 778,40 грн. Рішенням Львівської міської ради №1124 від 09.12.2019 року Про передачу функцій замовника та Додатковим Договором №4 від 18.12.2019 року до Договору №25/18 від 17.10.2018р, -функції Замовника було передано управлінню екології та природних ресурсів департаменту містобудування Львівської міської ради. У процесі виконання робіт, Виконавцем повідомлено про необхідність у додаткових роботах , які не були передбачені проектно-кошторисною документацією, а саме із влаштування доріжок спостерігалося часткове руйнування та замулення доріжок після дощів, що унеможливлювало продовження влаштування та подальшої експлуатації доріжок згідно затверджених проектних рішень. Зважаючи на це, враховуючи складний рельєф (перепад висот на ділянці робіт становить 22,65 м (340,70 – 363,35), та кута нахилу схилів в деяких частинах парку більше 13%) та розрахунок-обґрунтування водовідведення (проведений ПП НТФ «Рутенія») виникла необхідність у влаштуванні додаткових робіт з водовідведення та зміні конструкцій та напрямків доріжок, які попередньо не були передбачені у проекті, у відповідності до діючих норм і правил та отриманих технічних умовах в ЛМКП «Львівводоканал» (ТУ-Вд 189-19 від 02.05.2019): 1. Влаштування дощової каналізації (прокладанні трубопроводів, влаштуванні колодязів та дощиприймачів); 2. Влаштуванні бетонних лотків вздовж алей з клінкерної бруківки взамін викладених з клінкеру; 3. Влаштуванні полісаду на велодоріжці взамін поребриків; 4. Влаштування додаткових сходів вздовж головної алеї біля входу в парк зі сторони вул. Пасічна (навпроти вул. М. Голубця) (кут нахилу схилу більше 13%) 5. Влаштування сходів-стежок в замін доріжок які ведуть від Пагорбу слави до в ходу в парк із сторони вул. Цетнерівка; 6. Зміни напрямків деяких додаткових доріжок. Виконання зазначених додаткових аналогічних робіт є необхідним для завершення виконання проекту у повному обсязі та без виконання яких завершення капітального ремонту та введення в експлуатацію об’єкту є неможливим. Відповідно до вище наведеного, проектно-кошторисну документацію по об’єкту «Капітальний ремонт парку-пам’ятки садово-паркового мистецтва місцевого значення «Личаківський парк» у м. Львові.» ДК 021:2015: 45220000-5 - Інженерні та будівельні роботи», було відкориговано з врахуванням додаткових робіт. За результатами розгляду проектно-кошторисна документація пройшла державну експертизу та отримано позитивний експертний звіт № 410.2761.20.3084 від 01.07.2020. Очікувана вартість додаткових аналогічних робіт становить 10 160 970,00 грн. з ПДВ. Відкоригований проект є продовженням робіт з капітального ремонту та становить невід’ємну частину від первісного проекту. У разі зміни виконавця може призвести до: несумісності або виникнення проблем технічного характеру, пов’язаних з експлуатацією та обслуговуванням змонтованих конструкцій, устаткування, обладнання; несумісності вже із розпочатим рядом будівельно-монтажних робіт, які знаходяться на різних стадіях виконання та потребують завершення, оскільки всі роботи є технологічно пов’язаними; призведе до втрати гарантій якості на роботи і змонтованих конструкцій, досягнення показників, визначених у проектній документації, та можливість їх експлуатації протягом гарантійного строку , що передбачені Договором та законодавством України, тобто призведе до втрати гарантій на велику кількість будівельно-монтажних робіт, які знаходяться на різних стадіях виконання.
Очікувана вартість:
10 160 970.00 UAH з ПДВ
Умови оплати:
виконання робіт - 100%
- Подіявиконання робіт
- ОписЗамовник здійснює платежі протягом 20-ти (двадцяти) банківських днів з моменту підписання Сторонами актів прийому-здачі виконаних робіт форми КБ-2 в та Довідок про вартість виконаних робіт і витрат форми КБ-3.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях20 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
"Капітальний ремонт парку-пам'ятки садово-паркового мистецтва місцевого значення "Личаківський парк" у м. Львові" ( додаткові роботи) ДК 021:2015: 45220000-5- Інженерні та будівельні роботи)
Кількість
1 роботи
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
79000, Україна, Львівська область, м. Львів, парк пам’ятки садово-паркового мистецтва місцевого значення «Личаківський парк» у м. Львові
На карті
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Товариство з обмеженою відповідальністю "Інвестиційна компанія "Укрбудсервіс"
Оскарження: 29.10.2020 17:42 - 09.11.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
40433945
-
Контактна особа:
Петричко Наталія Василівна +380673414757 ik.ubs@ukr.net
-
Адреса:
79067, Україна, Львівська область, м. Львів, вул. Старознесенська, 194 а
Оскарження: 29.10.2020 17:42 - 09.11.2020 00:00
Ціна пропозиції
10 160 970.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
29.10.2020 17:42
Документи
2
Скарги
0
Контракти
Номер:
b1d137ddaa524820a73435d57297d2c2
Ідентифікатор договору:
UA-2020-10-29-008854-c-c1
Постачальник:
Товариство з обмеженою відповідальністю "Інвестиційна компанія "Укрбудсервіс"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40433945
-
Адреса:
79067, Україна, Львівська область, м. Львів, вул. Старознесенська, 194 а
Номер договору:
32/20
Сума договору:
10 160 970.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
8 467 475.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
17.11.2020 00:00 - 31.12.2026 23:59
Дата підписання:
17.11.2020 00:00
Статус:
Підписаний