• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Природний газ

Торги не відбулися

304 406.66 UAH з ПДВ
мін. крок: 3% або 9 132.20 UAH
Номер: 136d1c56e0f54ca3a185c625c941ee40
Внутрішній номер закупівлі: 6956954
Ідентифікатор закупівлі: UA-2020-10-29-002319-b   
Замовник: Державна установа "Солонянська виправна колонія (№21)"
Контактна особа: Борсук Наталія Іванівна +380962346548 cvk21.kbo@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 09123000-7 Природний газАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 304 406.66 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 9 132.20 UAH
Період уточнення: 29.10.2020 12:34 - 09.11.2020 00:00
Період прийому пропозицій: 29.10.2020 12:34 - 19.11.2020 00:00
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Природний газ
Код ДК 021:2015: 09123000-7 Природний газ
Кількість 43486 метри кубічні
Період постачання до 31.12.2020
Місце постачання 52406, Україна, Дніпропетровська область, с.Аполлонівка, Військове містечко,37 На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Док-ти
Пропозиція
Товариство з обмеженою відповідальністю "Дніпропетровськгаз збут"
Початкова пропозиція 304 401.83 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
304 401.83 UAH з ПДВ
Документи 108
Скарги 0