-
Переговорна процедура
-
Безлотова
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 - 60180000-3 Прокат вантажних транспортних засобів із водієм для перевезення товарів (послуги з перевезення ігрових наборів Six Bricks ДК 021:2015 60181000-0)
Тендер Prozorro UA-2020-10-27-006267-a
Місцезнаходження замовника - м. Дніпро, проспект Дмитра Яворницького, 75А; Категорія Замовника - органи місцевого самоврядування, зазначені в п. 1 ч. 1 ст. 2 Закону;
Завершена
17 686.48
UAH з ПДВ
Номер:
622ebce6687e4fc9965f7fec390d22a3
Внутрішній номер закупівлі:
6917418
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-10-27-006267-a
Замовник:
ДЕПАРТАМЕНТ ГУМАНІТАРНОЇ ПОЛІТИКИ ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
40506248
-
Адреса:
49000, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, просп. Д.Яворницького 75А
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Світлана Вікторівна Соклакова +380967428389 soklakova@dhp.dniprorada.gov.ua https://humpolitic.dniprorada.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
60180000-3 Прокат вантажних транспортних засобів із водієм для перевезення товарівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Двічі відмінено процедуру відкритих торгів, у тому числі частково (за лотом), через відсутність достатньої кількості тендерних пропозицій, визначеної цим Законом
Обґрунтування умови застосування:
Умова застосування переговорної процедури закупівлі - п. 1 ч. 2 ст. 40 Закону Якщо замовником було двічі відмінено тендер через відсутність достатньої кількості тендерних пропозицій, визначеної цим Законом. При цьому предмет закупівлі, його технічні та якісні характеристики, а також вимоги до учасника процедури закупівлі не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації. Причини та обставини, якими керувався замовник під час обрання переговорної процедури закупівлі: Замовником двічі було відмінено закупівлю у зв’язку із поданням для участі в торгах менше двох тендерних пропозицій (закупівля 1 - UA-2020-09-04-004577-b, закупівлю 2 - UA-2020-08-18-004970-a)
Очікувана вартість:
17 686.48 UAH з ПДВ
Умови оплати:
надання послуг - 100%
- Подіянадання послуг
- Описале не пізніше 25/12/2020 року
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях120 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
послуги з перевезення ігрових наборів Six Bricks ДК 021:2015 60181000-0
Кількість
10453 штуки
Період постачання
до 25.12.2020
Місце постачання
49000, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, Заклади освіти замовника
На карті
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ДНІПРОКНИГА"
Оскарження: 27.10.2020 14:08 - 07.11.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
35339016
-
Контактна особа:
Ремова О.М. +380675681717
-
Адреса:
49000, Україна, Дніпропетровська область, місто Дніпро, Бабушкінський район ПРОСПЕКТ КАРЛА МАРКСА будинок 60
Оскарження: 27.10.2020 14:08 - 07.11.2020 00:00
Ціна пропозиції
17 186.48 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
27.10.2020 14:08
Документи
2
Скарги
0
Контракти
Номер:
c34022c496b2420fbd480fc7c7e22b7e
Ідентифікатор договору:
UA-2020-10-27-006267-a-a1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ДНІПРОКНИГА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
35339016
-
Контактна особа:
Ремова О.М. +380675681717
-
Адреса:
49000, Україна, Дніпропетровська область, місто Дніпро, Бабушкінський район ПРОСПЕКТ КАРЛА МАРКСА будинок 60
Номер договору:
125
Сума договору:
17 186.48 UAH з ПДВ
Сума договору:
14 322.07 UAH без ПДВ
Період дії договору:
09.11.2020 00:00 - 31.12.2020 00:00
Дата підписання:
09.11.2020 16:11
Статус:
Виконаний