-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Батист
Тендер Prozorro UA-2017-03-10-000194-c
Торги не відбулися
7 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.7% або 50.00 UAH
мін. крок: 0.7% або 50.00 UAH
Номер:
8b98b0ebd7d04a6585c1bd6e6ef8ab34
Внутрішній номер закупівлі:
691455
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2017-03-10-000194-c
Замовник:
Філія «Вінницятрансприлад» ПАТ «Українська залізниця»
×
-
Код ЄДРПОУ:
40081242
-
Адреса:
Україна, Вінницька обл., Вінниця, пл. Привокзальна, буд.1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ромов Анатолій Анатолійович 0432612920 vtransprylad@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
19210000-1 Натуральні тканиниАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
7 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
50.00 UAH
Період уточнення:
10.03.2017 11:18 - 17.03.2017 15:00
Період прийому пропозицій:
10.03.2017 11:18 - 27.03.2017 16:00
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Тканина х/б батист вибілений ДСТУ ГОСТ 29298:2008
Кількість
50 метри квадратні
Період постачання
05.04.2017 - 30.05.2017