-
Переговорна процедура
-
Безлотова
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з організації харчування учнів Херсонської спеціалізованої школи №12 та в пришкільному оздоровчому таборі
Тендер Prozorro UA-2017-03-16-000797-a
Місце надання послуг. Вул. Квіткова (Фурманова), 1, м. Херсон, 73486
Завершена
540 553.72
UAH без ПДВ
Номер:
ac0a804bd2a74551a3be82f943831664
Внутрішній номер закупівлі:
690487
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2017-03-16-000797-a
Замовник:
Херсонська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №12 з поглибленим вивченням французької мови Херсонської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
24115498
-
Адреса:
Україна, Херсонська область, 73000, місто Херсон, вулиця Квіткова (Фурманова), 1,
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Інна Дмитріївна Гурнак 0552359313 francecole12@meta.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
55510000-8 Послуги їдаленьАналіз за цим CPV
Умова застосування:
Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Обґрунтування застосування переговорної процедури закупівлі (посилання на експертні, нормативні, технічні та інші документи, що підтверджують наявність умов застосування процедури закупівлі). Херсонською спеціалізованою школою І-ІІІ ступенів №12 з поглибленим вивчення французької мови ХМР будо двічі проведено і відмінено тендер на закупівлю Код ДК 021:2015 55510000-8 Послуги їдалень ( оголошення ua-2017-01-25-000833-b від 25.01.2017 року та ua-2017-02-13-000962-a від 13.02.2017 року )- не було подано достатню кількість пропозицій (мінімум 2).
Очікувана вартість:
540 553.72 UAH без ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з організації харчування учнів Херсонської спеціалізованої школи №12 та в пришкільному оздоровчому таборі
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2017
Місце постачання
73486, Україна, Херсонська область, місто Херсон, Вул.. Квіткова (Фурманова), 1
На карті
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КОЛОС - ПЛЮС 2"
Оскарження: 16.03.2017 14:49 - 27.03.2017 01:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
33277524
-
Контактна особа:
Роменська Лариса Федорівна 0552353244 kolos_plus@i.ua
-
Адреса:
73000, Україна, Херсонська обл., місто Херсон, вул. Перекопська, 166
Оскарження: 16.03.2017 14:49 - 27.03.2017 01:00
Ціна пропозиції
540 553.72 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
16.03.2017 14:50
Документи
1
Скарги
0
Контракти
Номер:
79d4ac6b82224a1aaa5b206f235810c1
Ідентифікатор договору:
UA-2017-03-16-000797-a-a1
Постачальник:
ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КОЛОС - ПЛЮС 2"
×
-
Код ЄДРПОУ:
33277524
-
Контактна особа:
Роменська Лариса Федорівна 0552353244 kolos_plus@i.ua
-
Адреса:
73000, Україна, Херсонська обл., місто Херсон, вул. Перекопська, 166
Номер договору:
Договір № 6
Сума договору:
540 553.72 UAH без ПДВ
Період дії договору:
27.03.2017 09:00 - 31.12.2017 23:59
Дата підписання:
27.03.2017 09:00
Статус:
Підписаний