• Переговорна процедура
  • Безлотова
  • КЕП
  • Без аукціону

Вугілля

Торги відмінено

113 820.00 UAH з ПДВ
Номер: 6d5d7ad0554347f482e3e0b204bd43e7
Внутрішній номер закупівлі: 6899265
Ідентифікатор закупівлі: UA-2020-10-26-003705-c   
Замовник: КОМУНАЛЬНА УСТАНОВА "ПУГАЧІВСЬКИЙ ПСИХОНЕВРОЛОГІЧНИЙ ІНТЕРНАТ" ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ
Контактна особа: Пивовар Майя Миколаївна 380957051148 pugachevka-detdom@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Умова застосування: Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: Потреба в забезпеченні постачанням твердим паливом (вугіллям) для опалювального сезону 2020-2021 р.р., для забезпечення комфортного проживання осіб, що постійно перебувають в установі КУ «Пугачівський психоневрологічний інтернат» відповідно до Положення про комунальну установу «Пугачівський психоневрологічний інтернат» Житомирської обласної ради затвердженого Рішенням Житомирської обласної ради від 02.11.2017 р. №821. Не укладання договорів на постачання твердого палива (вгілля) може привести до порушення прав людини, негативних соціальних процесів та небажаних наслідків для підопічних установи
Очікувана вартість: 113 820.00 UAH з ПДВ
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Вугілля кам’яне ДГКОМ 13-100
Код ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливо
Кількість 25 тонни
Період постачання 09.11.2020 - 31.12.2020
Місце постачання 11571, Україна, Житомирська область, с.Березневе, Центральна, 1 На карті

Інформація про скасування

Номер: d8bd4075d9a04a1e9f71e6b39f439884
Причина скасування: Неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Опис причини скасування: Неможливість усунення порушень
Період оскарження: 30.12.2020 15:34 - 10.01.2021 00:00
Дата опублікування: 30.12.2020 15:34
Дата виконання: 10.01.2021 00:03
Статус:
Виконано

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "НВК ЕНЕРГІЯ ПЛЮС"

Оскарження: 26.10.2020 15:20 - 06.11.2020 00:00
Ціна пропозиції 113 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
26.10.2020 15:20
Документи 2
Скарги 0

Контракти

Номер: 581af5588d5c438298739eb8e21a8a5b
Ідентифікатор договору: UA-2020-10-26-003705-c-c1
Постачальник: ТОВ "НВК ЕНЕРГІЯ ПЛЮС"
Сума договору: 113 000.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 113 000.00 UAH без ПДВ
Статус:
Очікує активації