-
Відкриті торги
-
Мультилотова
-
КЕП
ДК 021:2015 – 34920000-2 –Дорожнє обладнання – Придбання декоративних стовпців металевих та чавунних (2 лоти)
Тендер Prozorro UA-2017-02-22-002792-c
ДК 021:2015 – 34920000-2 –Дорожнє обладнання – Придбання декоративних стовпців металевих та чавунних (2 лоти)
Завершена
800 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.2% або 1 500.00 UAH
мін. крок: 0.2% або 1 500.00 UAH
Номер:
425b7c274e50488aa03bd152b43252ec
Внутрішній номер закупівлі:
689870
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2017-02-22-002792-c
Замовник:
Галицька районна адміністрація Львівіської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
20847537
-
Адреса:
79005, Україна, Львівська область, Львів, вул.Ф.Ліста, б.1, каб.26,
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Федірко Катерина Вадимівна 380679336991 lymarkatia@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
34990000-3 Регулювальне, запобіжне, сигнальне та освітлювальне обладнанняАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
800 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
22.02.2017 18:57 - 28.02.2017 10:00
Період прийому пропозицій:
22.02.2017 18:57 - 10.03.2017 10:00
Аукціон:
13.03.2017 11:01 - 13.03.2017 16:06
Період кваліфікації:
13.03.2017 16:06 - 14.03.2017 18:16
Період завантаження договору:
13.03.2017 16:06 - 02.04.2017 16:06
Тендерна документація (документи однакові для усіх лотів)
- Лот №1 ₴300 000.00 Стовпець декоративний чавунний (з встановленням на території Галицького району м. Львова)
- Лот №2 ₴500 000.00 Стовпці металеві (з встановленням на території Галицького району м. Львова)