-
Відкриті торги
-
Мультилотова
-
КЕП
Дверні блоки для закладів освіти Криворізького району; Протипожежні дверні блоки для закладів освіти Криворізького району; Дверні блоки для Новопільського НВК
Тендер Prozorro UA-2020-10-26-006605-a
Торги не відбулися
1 027 988.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0% або 75.00 UAH
мін. крок: 0% або 75.00 UAH
Номер:
d388a2f64ad24dc4bde2b2a017d2f9f7
Внутрішній номер закупівлі:
6897134
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-10-26-006605-a
Замовник:
УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ КРИВОРІЗЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ
×
-
Код ЄДРПОУ:
41597964
-
Адреса:
53020, Україна, Дніпропетровська область, Криворізький район, село Лозуватка, ВУЛИЦЯ МИРУ, будинок 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Олена Олександрівна Хорольська +380671808331 upravlinnya.osvita@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
44220000-8 Столярні виробиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 027 988.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
26.10.2020 14:28 - 01.11.2020 00:00
Період прийому пропозицій:
26.10.2020 14:28 - 11.11.2020 00:00
Тендерна документація (документи однакові для усіх лотів)
- Лот №1 ₴977 988.00 Дверні блоки для закладів освіти Криворізького району
- Лот №2 ₴35 000.00 Протипожежні дверні блоки для закладів освіти Криворізького району
- Лот №3 ₴15 000.00 Дверні блоки для Новопільського НВК