-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
Безлотова
-
КЕП
Код 09120000-6 - Газове паливо (Природний газ)
Тендер Prozorro UA-2017-02-06-000491-c
Торги відмінено
18 776 160.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 93 880.80 UAH
мін. крок: 0.5% або 93 880.80 UAH
Номер:
9ffb17206d494838b47e90cd2e65994c
Внутрішній номер закупівлі:
689550
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2017-02-06-000491-c
Замовник:
Відділ освіти Пустомитівської районної державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
02144697
-
Додаткова контактна особа:
Бурбан Степан Іванович +380322278912
-
Адреса:
81100, Україна, Львівська область, Пустомити, вул. Козацька, 9
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Романюк Тетяна Володимирівна +380323041357 rmk01@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
18 776 160.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
93 880.80 UAH
Період уточнення:
06.02.2017 15:25 - 28.02.2017 15:30
Період прийому пропозицій:
06.02.2017 15:25 - 10.03.2017 15:30
Період прекваліфікації:
10.03.2017 15:35 - 19.03.2017 00:00
Аукціон:
20.03.2017 11:21 - 20.03.2017 11:48
Період кваліфікації:
з 20.03.2017 11:48
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Код 09120000-6 - Газове паливо (Природний газ)
Кількість
1000000 метри кубічні
Період постачання
01.04.2017 - 31.12.2017
Місце постачання
81100, Україна, Львівська область, Пустомити, шкільні та дошкільні заклади освіти Пустомитівського району Львівської області
На карті
Інформація про скасування
Номер:
668dc3312abb4c758f990a364fa6d7a7
Причина скасування:
cancelled
Опис причини скасування:
«6» лютого 2017 р. тендерним комітетом Відділу освіти Пустомитівської районної державної адміністрації було розпочато процедуру відкритих торгів для закупівлі газу природного(ідентифікатор закупівлі: UA-2017-02-06-000491-c) на 2017 рік, 20.03.2017року відбувся аукціон, за результатами якого надійшло дві тендерні пропозиції від Учасників.
Відповідно до ч. 4 ст.28 ЗУ «Про публічні закупівлі» після оцінки пропозицій Замовник розглядає тендерні пропозиції на відповідність вимогам тендерної документації з переліку учасників, починаючи з учасника, пропозиція якого за результатом оцінки визначена найбільш економічно вигідною. Строк розгляду тендерної пропозиції, яка за результатами оцінки визначена найбільш економічно вигідною, не повинен перевищувати п’яти робочих днів з дня визначення найбільш економічно вигідної пропозиції.
Тендерним комітетом було пропущено строк розгляду тендерної пропозиції. У зв’язку з цим, керуючись п. 3 ч.1 ст.32 ЗУ «Про публічні закупівлі», а саме: порушення порядку оприлюднення повідомлення про намір укласти договір, виникає нагальна необхідність відмінити процедуру закупівлі з метою усунення порушення законодавства у сфері держзакупівель.
Дата опублікування:
27.03.2017 11:09
Статус:
Виконано
Результати торгів
Учасник
Початкова / Кінцева пропозиція
Результати прекваліфікації
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ЕНЕРГО-СЕРВІСНА КОМПАНІЯ «ЕСКО-ПІВНІЧ»
×
-
Код ЄДРПОУ:
30732144
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ЕНЕРГО-СЕРВІСНА КОМПАНІЯ «ЕСКО-ПІВНІЧ» +380442256505 tender@burisma.com http://esco-pivnich.com
-
Адреса:
Украина, Киевская обл., КИЕВ, 04073, м. Київ, вул. Рилєєва, 10-А, офіс 518
Початкова пропозиція
15 724 800.00 UAH з ПДВ /
15 724 800.00 UAH з ПДВ
15 724 800.00 UAH з ПДВ
Документи
18
Скарги
0
ТОВ "ЦЕНТРНАФТОГАЗПОСТАЧ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39046608
-
Контактна особа:
Николай Либерман 0667665106 ukrgas316@ukr.net
-
Адреса:
Україна, Київська область, Україна, 01004, м. Київ, вул. Червоноармійська/Басейна, №1-3/2, літера «А»
Початкова пропозиція
18 776 160.00 UAH з ПДВ /
18 776 160.00 UAH з ПДВ
18 776 160.00 UAH з ПДВ
Результати прекваліфікації
Прийнято
13.03.2017 11:42
Результати кваліфікації
Очікує розгляду
Документи
15
Скарги
0
ТОВ Львівгаз збут
×
-
Код ЄДРПОУ:
39594527
-
Контактна особа:
Карелін Микола Володимирович +380667665106 Mykola.Karelin@lvgaszbut.104.ua
-
Адреса:
79039, Україна, Львівська область, Львів, вулиця Золота, будинок 42
Початкова пропозиція
18 776 160.00 UAH з ПДВ /
18 776 160.00 UAH з ПДВ
18 776 160.00 UAH з ПДВ
Результати прекваліфікації
Прийнято
13.03.2017 11:42
Результати кваліфікації
Очікує розгляду
Документи
48
Скарги
0