• Відкриті торги
  • Мультилотова
  • КЕП

Котел твердопаливний, Котел електричний ( 2 лоти)

Торги не відбулися

187 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.2% або 285.00 UAH
Номер: 2140a830b383420bbb8557296bcf44a4
Внутрішній номер закупівлі: 6894670
Ідентифікатор закупівлі: UA-2020-10-26-002426-c   
Замовник: Кременчуцький льотний коледж Харківського національного університету внутрішніх справ
Контактна особа: Ішкова Людмила Петрівна +380536758237 tenderklk1@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 44620000-2 Радіатори і котли для систем центрального опалення та їх деталіАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 187 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 26.10.2020 13:21 - 02.11.2020 00:00
Період прийому пропозицій: 26.10.2020 13:21 - 12.11.2020 13:25

Тендерна документація (документи однакові для усіх лотів)

  • Лот №1 ₴130 000.00 Котел твердопаливний
  • Лот №2 ₴57 000.00 Котел електричний