-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
302300000-0 Комп’ютерне обладнання ( флеш-накопичувачі-25 шт.)
Тендер Prozorro UA-2020-10-26-001431-c
Торги не відбулися
4 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 20.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 20.00 UAH
Номер:
19956a6c57514db49b3a75e15715acf8
Внутрішній номер закупівлі:
6890956
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-10-26-001431-c
Замовник:
Регіональний сервісний центр ГСЦ МВС в Київській області (філія ГСЦ МВС)
×
-
Код ЄДРПОУ:
43611818
-
Адреса:
01133, Україна, м. Київ, м. Київ, бульвар Лесі Українки,26
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Гриценко Світлана 380961143776 rsc.kyivobl.tender@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
30230000-0 Комп’ютерне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
4 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
20.00 UAH
Період уточнення:
26.10.2020 11:24 - 01.11.2020 00:00
Період прийому пропозицій:
26.10.2020 11:24 - 11.11.2020 17:00
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписОплата Товару за цим Договором здійснюється безготівковим розрахунком протягом 5 (п’яти) банківських днів з моменту фактичної передачі Товару у власність Покупцеві, що підтверджується підписанням Сторонами накладної на Товар.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях5 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
302300000-0 Комп’ютерне обладнання ( флеш-накопичувачі-25 шт.)
Кількість
25 штуки
Період постачання
до 31.12.2020
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Док-ти
Пропозиція
ФОП БОЙКО ІВАН СЕРГІЙОВИЧ
×
-
Код ЄДРПОУ:
3429802133
-
Контактна особа:
Бойко Иван Сергійович +380971797117 boykoivan1993@gmail.com
-
Адреса:
51900, Україна, Дніпропетровська область, місто Кам’янське, Південний район ВУЛИЦЯ ВОЛОДИМИРА СІРЕНКА буд. 12 кв. 25
Початкова пропозиція
4 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
4 000.00 UAH з ПДВ
Документи
12
Скарги
0