• Переговорна процедура
  • Безлотова
  • КЕП
  • Без аукціону

Бедро курки охолоджене, Філе курки охолоджене

Завершена

175 550.00 UAH без ПДВ
Номер: 02cc1a99627149cb8460b340996f1ede
Внутрішній номер закупівлі: 687457
Ідентифікатор закупівлі: UA-2017-03-13-001533-b   
Замовник: Дунаєвецька селищна рада
Контактна особа: Залагаєв Олександр Семенович +380385871236 smtdun.rada@ukr.net http://www.sdunrada.org.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 15110000-2 М’ясоАналіз за цим CPV
Умова застосування: Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: Відповідно до оголошення про проведення відкритих торгів № UA-2017-02-03-001781-b, яке оприлюднене 03.02.2017 року, було розпочато проведення процедури відкритих торгів на закупівлю «М’ясо: код ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» - 15110000-2 (Бедро курки охолоджене, Філе курки охолоджене, Свинина м’ясна охолоджена)» 2 лоти, однак, по лоту №1 (Бедро курки охолоджене, Філе курки охолоджене) до участі у процедурі закупівлі не було подано жодної тендерної пропозицію. У зв’язку із цим, електронною системою закупівель автоматично 20.02.2017 року відмінено торги в частині лоту №1 (Бедро курки охолоджене, Філе курки охолоджене) на підставі а.4. ч.1 ст. 31 Закону України «Про публічні закупівлі» (подання для участі в них менше двох тендерних пропозицій), що підтверджується звітом про результати проведення процедури закупівлі від 20.02.2017 р. Проте, у Замовника торгів надалі існує потребу в закупівлі (Бедро курки охолоджене, Філе курки охолоджене), тому було повторно розпочато проведення процедури закупівлі по лоту №1 (Бедро курки охолоджене, Філе курки охолоджене). Відповідно до оголошення про проведення відкритих торгів № UA-2017-02-22-000832-c, яке оприлюднене 22.02.2017 року, замовником було повторно розпочато проведення закупівлі «М’ясо: код ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» - 15110000-2 (Бедро курки охолоджене, Філе курки охолоджене)». До участі, у повторній процедурі закупівлі, було подано лише одну тендерну пропозицію. Електронною системою закупівель автоматично 10.03.2017 року відмінено торги на підставі а.4. ч.1 ст. 31 Закону України «Про публічні закупівлі» (подання для участі в них менше двох тендерних пропозицій), що підтверджується звітом про результати проведення процедури закупівлі від 10.03.2017 р. Однак, у Замовника торгів надалі існує потребу в закупівлі Бедро курки охолоджене, Філе курки охолоджене. Пунктом 4 ч.2 ст. 35 Закону України «Про публічні закупівлі» передбачено можливість застосування переговорної процедури закупівлі, якщо замовником торгів було двічі відмінено процедуру закупівлі через відсутність достатньої кількості учасників. Враховуючи вищевказане було проведено закупівлю «М’ясо: код ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» - 15110000-2 (Бедро курки охолоджене, Філе курки охолоджене)» за «Переговорною процедурою закупівлі», яка проводилась на підставі п.4 ч.2 ст. 35 Закону України «Про публічні закупівлі» (якщо замовником було двічі відмінено тендер через відсутність достатньої кількості учасників, при цьому предмет закупівлі, його технічні та якісні характеристики, а також вимоги до учасника не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації).
Очікувана вартість: 175 550.00 UAH без ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Бедро курки охолоджене
Код ДК 021:2015: 15110000-2 М’ясо
Кількість 1400 кілограм
Період постачання 27.03.2017 - 31.12.2017
Місце постачання 32413, Україна, Хмельницька область, Дунаєвецький р-н, Загальноосвітні та дошкільні навчальні заклади Дунаєвецької селищної ради На карті
Філе курки охолоджене
Код ДК 021:2015: 15110000-2 М’ясо
Кількість 1350 кілограм
Період постачання 27.03.2017 - 31.12.2017
Місце постачання 32413, Україна, Хмельницька область, Дунаєвецький р-н, Загальноосвітні та дошкільні навчальні заклади Дунаєвецької селищної ради На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП Адамчук Наталія Миколаївна

Оскарження: 13.03.2017 16:47 - 24.03.2017 00:00
Ціна пропозиції 175 550.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
13.03.2017 16:51
Документи 2
Скарги 0

Контракти

Номер: 44cc91c8d5254d01b733dff98b271c70
Ідентифікатор договору: UA-2017-03-13-001533-b-a1
Постачальник: ФОП Адамчук Наталія Миколаївна
Номер договору: 24/17
Сума договору: 175 550.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 24.03.2017 00:00 - 31.12.2017 23:59
Дата підписання: 24.03.2017 00:00
Статус:
Підписаний
Договір
p7s
sign.p7s