-
Переговорна процедура
-
Безлотова
-
КЕП
-
Без аукціону
Природний газ
Тендер Prozorro UA-2017-03-02-001303-b
ДК 021:2015, код 09120000-6 Газове паливо (Природний газ)
Завершена
1 016 365.40
UAH з ПДВ
Номер:
f30a012870ad468b98831c1006db607a
Внутрішній номер закупівлі:
686560
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2017-03-02-001303-b
Замовник:
Комунальна установа"Попаснянська центральна районна лікарня
×
-
Код ЄДРПОУ:
01983654
-
Адреса:
93300, Україна, Луганська обл., Попасна, вулиця Соборна,5
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Закосаренко Олена Вікторівна +380509086375 clon_pp@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Умова застосування:
Двічі відмінено процедуру відкритих торгів, у тому числі частково (за лотом), через відсутність достатньої кількості тендерних пропозицій, визначеної цим Законом
Обґрунтування умови застосування:
Пунктом 4 частини 2 статті 35 Закону встановлено:
«Переговорна процедура закупівлі застосовується замовником як виняток у разі якщо замовником було двічі відмінено тендер через відсутність достатньої кількості учасників, при цьому предмет закупівлі, його технічні та якісні характеристики, а також вимоги до учасника не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації».
Замовником було двічі відмінено конкурентні процедури закупівель:
1. Відкриті торги в порядку розділу IV Закону України «Про публічні закупівлі» №922-VIII від 25.12.2015 року зі змінами по предмету за ДК 021:2015, код 09123000-7 – Природний газ (номер тендеру в ЦБД (ідентифікатор закупівлі) UA-2017-01-13-000291-c за адресою www.prozorro.gov.ua) на підставі подання для участі в торгах менше двох тендерних пропозицій.
2. Відкриті торги в порядку розділу IV Закону України «Про публічні закупівлі» №922-VIII від 25.12.2015 року зі змінами по предмету за ДК 021:2015: 09120000-6 — Газове паливо (номер тендеру в ЦБД (ідентифікатор закупівлі) UA-2017-01-30-000173-a за адресою www.prozorro.gov.ua) на підставі подання для участі в торгах менше двох тендерних пропозицій.
Очікувана вартість:
1 016 365.40 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Природний газ
Кількість
92000 метри кубічні
Період постачання
до 31.12.2017
Місце постачання
93300, Україна, Луганська обл., Попасна, 93300, Луганська обл., Попасна, За адресою: - Луганська обл., м. Попасна, вул. Соборна, 5 (міні котельня); - Луганська обл., м. Попасна, вул. Миру,149 (САТ стоматологічного відділення); - Луганська обл., м. Попасна, вул. Миру,149 (САТ дитячої поліклініки)
На карті
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ЛИСИЧАНСЬКЕ МІЖРАЙОННЕ УПРАВЛІННЯ ПО ЕКСПЛУАТАЦІЇ ГАЗОВОГО ГОСПОДАРСТВА - ФІЛІЯ ПУБЛІЧНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА ПО ГАЗОПОСТАЧАННЮ ТА ГАЗИФІКАЦІЇ "ЛУГАНСЬКГАЗ"
Оскарження: 02.03.2017 17:06 - 13.03.2017 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
20188299
-
Контактна особа:
Горобець Сергій Юхимович +380645173721
-
Адреса:
93100, Україна, ВУЛИЦЯ О.ДУНДИЧА, будинок 22
Оскарження: 02.03.2017 17:06 - 13.03.2017 00:00
Ціна пропозиції
1 016 365.40 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
02.03.2017 17:08
Документи
1
Скарги
0
Контракти
Номер:
354bb495d4de488c9d30e6843632cc84
Ідентифікатор договору:
UA-2017-03-02-001303-b-c1
Постачальник:
ЛИСИЧАНСЬКЕ МІЖРАЙОННЕ УПРАВЛІННЯ ПО ЕКСПЛУАТАЦІЇ ГАЗОВОГО ГОСПОДАРСТВА - ФІЛІЯ ПУБЛІЧНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА ПО ГАЗОПОСТАЧАННЮ ТА ГАЗИФІКАЦІЇ "ЛУГАНСЬКГАЗ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
20188299
-
Контактна особа:
Горобець Сергій Юхимович +380645173721
-
Адреса:
93100, Україна, ВУЛИЦЯ О.ДУНДИЧА, будинок 22
Номер договору:
1141101RBI6AB017
Сума договору:
1 016 365.40 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
24.03.2017 00:00 - 31.12.2017 00:00
Дата підписання:
24.03.2017 00:00
Статус:
Підписаний