• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Лампи

Джерело фінансування закупівлі: кошти підприємства.

Завершена

652 593.10 UAH без ПДВ
мін. крок: 1% або 6 525.00 UAH
Номер: 1ad692192005402fafcaab22b0e23d03
Внутрішній номер закупівлі: 6855506
Ідентифікатор закупівлі: UA-2020-10-22-003456-b   
Замовник: РЕГІОНАЛЬНА ФІЛІЯ "ЛЬВІВСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ" АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ"
Контактна особа: Порохнавець Оксана Михайлівна (032)226-19-80 elzakup.nh@railway.lviv.ua http://railway.lviv.ua/
Класифікатор ДК 021:2015: 31510000-4 Електричні лампи розжаренняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 652 593.10 UAH без ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 6 525.00 UAH
Період уточнення: 22.10.2020 17:45 - 03.11.2020 00:00
Період прийому пропозицій: 22.10.2020 17:45 - 13.11.2020 17:00
Аукціон: 16.11.2020 13:33 - 16.11.2020 14:00
Період кваліфікації: 16.11.2020 14:00 - 02.12.2020 16:49
Період завантаження договору: 02.12.2020 16:49 - 22.12.2020 16:49
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Лампа світлофорна ЖС 12-15
Код ДК 021:2015: 31510000-4 Електричні лампи розжарення
Кількість 4800 штуки
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 79025, Україна, Львівська область, Львів, вул. Широка, 2 На карті
Лампа світлофорна ЖС 12-15+15-1
Код ДК 021:2015: 31510000-4 Електричні лампи розжарення
Кількість 4840 штуки
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 79025, Україна, Львівська область, Львів, вул. Широка, 2 На карті
Лампа світлофорна ЖС 12-25
Код ДК 021:2015: 31510000-4 Електричні лампи розжарення
Кількість 1303 штуки
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 79025, Україна, Львівська область, Львів, вул. Широка, 2 На карті
Лампа світлофорна ЖС 12-25+25-1
Код ДК 021:2015: 31510000-4 Електричні лампи розжарення
Кількість 2600 штуки
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 79025, Україна, Львівська область, Львів, вул. Широка, 2 На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "БІОЛАЙТ"

Оскарження: 02.12.2020 16:49 - 13.12.2020 00:00
Початкова пропозиція 647 433.20 UAH без ПДВ
Підсумкова пропозиція
647 433.20 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
02.12.2020 16:49
Документи 57
Скарги 1
ТОВ "ПІК-ЕНЕРГО"
Початкова пропозиція 651 238.80 UAH без ПДВ
Підсумкова пропозиція
651 238.80 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи 37
Скарги 0
ТОВ «НВП «ВІАН»
Початкова пропозиція 652 593.10 UAH без ПДВ
Підсумкова пропозиція
652 593.10 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи 57
Скарги 0

Контракти

Номер: bcacb8c1e46d43b28f02db83a1bc67e3
Ідентифікатор договору: UA-2020-10-22-003456-b-c1
Постачальник: ТОВ "БІОЛАЙТ"
Номер договору: Л/НХ-215/НЮ
Сума договору: 646 390.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 22.01.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Дата підписання: 22.01.2021 00:00
Статус:
Виконаний
pdf
Договір.pdf
pdf
1_ДУ-1.pdf
pdf
ДУ-1 (1).pdf
p7s
sign.p7s
p7s
sign.p7s