• Відкриті торги з публікацією англійською мовою
  • Безлотова
  • КЕП

20П-079_79340000-9 - Рекламні та маркетингові послуги (Послуги з розробки та виготовлення креативних матеріалів для рекламних кампаній)

Мова (мови), якою (якими) повинні готуватися тендерні пропозиції: українська мова.

Торги не відбулися

1 375 830.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 2% або 27 500.00 UAH
Номер: 4e276012fd164bf7901db8687609c0a8
Внутрішній номер закупівлі: 6852668
Ідентифікатор закупівлі: UA-2020-10-22-012034-a   
Замовник: АТ "Укргазвидобування"
Контактна особа: Максим Ковальов +380444612720 maksym.kovalov@ugv.com.ua http://ugv.com.ua/
Класифікатор ДК 021:2015: 79340000-9 Рекламні та маркетингові послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 1 375 830.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 27 500.00 UAH
Період уточнення: 22.10.2020 16:20 - 12.11.2020 00:00
Період прийому пропозицій: 22.10.2020 16:20 - 22.11.2020 15:00
Період прекваліфікації: 22.11.2020 15:02 - 23.12.2020 00:00
Умови оплати:
надання послуг - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
79341400-0 Послуги з проведення рекламних кампаній (Послуги з розробки та виготовлення креативних матеріалів для рекламних кампаній)
Код ДК 021:2015: 79340000-9 Рекламні та маркетингові послуги
Кількість 1 послуга
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання Відповідно до документації
Учасник
Початкова / Кінцева пропозиція
Результати прекваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "ЕДБЕЙКЕРЗ УКРАЇНА"
Початкова пропозиція --- /
---
Результати прекваліфікації
Відхилено
17.12.2020 16:36
Документи 3
Скарги 0
ФОП "ПЕТРЕНКО ІВАН МИКОЛАЙОВИЧ"
Початкова пропозиція --- /
---
Результати прекваліфікації
Відхилено
17.12.2020 16:36
Документи 20
Скарги 0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЕДШОТ"
Початкова пропозиція --- /
---
Результати прекваліфікації
Відхилено
17.12.2020 16:33
Документи 21
Скарги 0
ТОВ "ГАЛАГАН"
Початкова пропозиція --- /
---
Результати прекваліфікації
Відхилено
17.12.2020 16:34
Документи 45
Скарги 0
ГУЦАЛЮК ОЛЕКСАНДР ЕДУАРДОВИЧ
Початкова пропозиція --- /
---
Результати прекваліфікації
Відхилено
17.12.2020 16:22
Документи 36
Скарги 0
ТОВ "ДІСТРІКТ ДІДЖІТАЛ "
Початкова пропозиція --- /
---
Результати прекваліфікації
Відхилено
17.12.2020 16:34
Документи 2
Скарги 0
ШЕВЧЕНКО ГРИГОРІЙ ВІКТОРОВИЧ
Початкова пропозиція --- /
---
Результати прекваліфікації
Відхилено
17.12.2020 16:22
Документи 35
Скарги 0
ФОП МОРОЗОВ ІВАН ВОЛОДИМИРОВИЧ
Початкова пропозиція 1 030 500.00 UAH з ПДВ /
1 030 500.00 UAH з ПДВ
Результати прекваліфікації
Прийнято
17.12.2020 16:22
Документи 13
Скарги 0