• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Труби з термостійкого поліетилену та фасонні вироби до них

Завершена

2 200 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 2% або 44 000.00 UAH
Номер: 80e195d2c8814e09b829e6a4773f3461
Внутрішній номер закупівлі: 6828225
Ідентифікатор закупівлі: UA-2020-10-21-013383-a   
Замовник: КОНЦЕРН “МІСЬКІ ТЕПЛОВІ МЕРЕЖІ”
Контактна особа: Панченко Олексій Сергійович 0668699517 CONCERN.PANCHENKO@UKR.NET http://teploseti.zp.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні виробиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 2 200 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 44 000.00 UAH
Період уточнення: 21.10.2020 17:56 - 27.10.2020 00:00
Період прийому пропозицій: 21.10.2020 17:56 - 06.11.2020 09:00
Аукціон: 09.11.2020 12:34 - 09.11.2020 13:07
Період кваліфікації: 09.11.2020 13:07 - 10.11.2020 15:35
Період завантаження договору: 10.11.2020 15:35 - 30.11.2020 15:35
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Труба з термостійкого поліетилену PE-RT/ПЕ S4/SDR9, теплоізольована пінополіуретаном в поліетиленовій оболонці, типорозміром 40x4,5/110
Код ДК 021:2015: 44163100-1 Труби
Кількість 426 метри
Період постачання до 30.12.2020
Місце постачання 69121, Україна, Запорізька область, ЗАПОРІЖЖЯ, Товариська, 47 На карті
Труба з термостійкого поліетилену PE-RT/ПЕ S4/SDR9, теплоізольована пінополіуретаном в поліетиленовій оболонці, типорозміром 75x8,4/140
Код ДК 021:2015: 44163100-1 Труби
Кількість 888 метри
Період постачання до 30.12.2020
Місце постачання 69121, Україна, Запорізька область, ЗАПОРІЖЖЯ, Товариська, 47 На карті
Труба з термостійкого поліетилену PE-RT/ПЕ S4/SDR9, теплоізольована пінополіуретаном в поліетиленовій оболонці, типорозміром 110x12,3/200
Код ДК 021:2015: 44163100-1 Труби
Кількість 84 метри
Період постачання до 30.12.2020
Місце постачання 69121, Україна, Запорізька область, ЗАПОРІЖЖЯ, Товариська, 47 На карті
Комплект ізоляції стику типорозміром 32/90
Код ДК 021:2015: 44162100-4 Приладдя для трубопроводів
Кількість 128 комплект
Період постачання до 30.12.2020
Місце постачання 69121, Україна, Запорізька область, ЗАПОРІЖЖЯ, Товариська, 47 На карті
Комплект ізоляції стику типорозміром 50/110
Код ДК 021:2015: 44162100-4 Приладдя для трубопроводів
Кількість 250 комплект
Період постачання до 30.12.2020
Місце постачання 69121, Україна, Запорізька область, ЗАПОРІЖЖЯ, Товариська, 47 На карті
Комплект ізоляції стику типорозміром 63/125
Код ДК 021:2015: 44162100-4 Приладдя для трубопроводів
Кількість 46 комплект
Період постачання до 30.12.2020
Місце постачання 69121, Україна, Запорізька область, ЗАПОРІЖЖЯ, Товариська, 47 На карті
Комплект ізоляції стику типорозміром 75/140
Код ДК 021:2015: 44162100-4 Приладдя для трубопроводів
Кількість 336 комплект
Період постачання до 30.12.2020
Місце постачання 69121, Україна, Запорізька область, ЗАПОРІЖЖЯ, Товариська, 47 На карті
Комплект ізоляції стику типорозміром 90/160
Код ДК 021:2015: 44162100-4 Приладдя для трубопроводів
Кількість 94 комплект
Період постачання до 30.12.2020
Місце постачання 69121, Україна, Запорізька область, ЗАПОРІЖЖЯ, Товариська, 47 На карті
Комплект ізоляції стику типорозміром 110/200
Код ДК 021:2015: 44162100-4 Приладдя для трубопроводів
Кількість 29 комплект
Період постачання до 30.12.2020
Місце постачання 69121, Україна, Запорізька область, ЗАПОРІЖЖЯ, Товариська, 47 На карті
Перехід PE-RT- сталь неізольований з фланцем з термостійкого поліетилену PE-RT типорозміром 32х3,6-32х3,2
Код ДК 021:2015: 44163230-1 З’єднувачі труб
Кількість 8 комплект
Період постачання до 30.12.2020
Місце постачання 69121, Україна, Запорізька область, ЗАПОРІЖЖЯ, Товариська, 47 На карті
Перехід PE-RT- сталь неізольований з фланцем з термостійкого поліетилену PE-RT типорозміром 50х5,6-48х3,5
Код ДК 021:2015: 44163230-1 З’єднувачі труб
Кількість 10 комплект
Період постачання до 30.12.2020
Місце постачання 69121, Україна, Запорізька область, ЗАПОРІЖЖЯ, Товариська, 47 На карті
Перехід PE-RT- сталь неізольований з фланцем з термостійкого поліетилену PE-RT типорозміром 63х7,1-60х3,5
Код ДК 021:2015: 44163230-1 З’єднувачі труб
Кількість 10 комплект
Період постачання до 30.12.2020
Місце постачання 69121, Україна, Запорізька область, ЗАПОРІЖЖЯ, Товариська, 47 На карті
Перехід PE-RT- сталь неізольований з фланцем з термостійкого поліетилену PE-RT типорозміром 75х8,4-76х4,0
Код ДК 021:2015: 44163230-1 З’єднувачі труб
Кількість 9 комплект
Період постачання до 30.12.2020
Місце постачання 69121, Україна, Запорізька область, ЗАПОРІЖЖЯ, Товариська, 47 На карті
Перехід PE-RT- сталь неізольований з фланцем з термостійкого поліетилену PE-RT типорозміром 90х10,1-89х4,0
Код ДК 021:2015: 44163230-1 З’єднувачі труб
Кількість 2 комплект
Період постачання до 30.12.2020
Місце постачання 69121, Україна, Запорізька область, ЗАПОРІЖЖЯ, Товариська, 47 На карті
Коліно 90° з термостійкого поліетилену PE-RT/ПЕ S4/SDR9, теплоізольоване пінополіуретаном в поліетиленовій оболонці, типорозміром 50х5,6/110
Код ДК 021:2015: 44167300-1 Коліна, трійники та арматура до труб
Кількість 50 штуки
Період постачання до 30.12.2020
Місце постачання 69121, Україна, Запорізька область, ЗАПОРІЖЖЯ, Товариська, 47 На карті
Коліно 90° з термостійкого поліетилену PE-RT/ПЕ S4/SDR9, теплоізольоване пінополіуретаном в поліетиленовій оболонці, типорозміром 75х8,4/140
Код ДК 021:2015: 44167300-1 Коліна, трійники та арматура до труб
Кількість 14 штуки
Період постачання до 30.12.2020
Місце постачання 69121, Україна, Запорізька область, ЗАПОРІЖЖЯ, Товариська, 47 На карті
Коліно 90° з термостійкого поліетилену PE-RT/ПЕ S4/SDR9, теплоізольоване пінополіуретаном в поліетиленовій оболонці, типорозміром 90х10,1/160
Код ДК 021:2015: 44167300-1 Коліна, трійники та арматура до труб
Кількість 25 штуки
Період постачання до 30.12.2020
Місце постачання 69121, Україна, Запорізька область, ЗАПОРІЖЖЯ, Товариська, 47 На карті
Коліно 90° з термостійкого поліетилену PE-RT/ПЕ S4/SDR9, теплоізольоване пінополіуретаном в поліетиленовій оболонці, типорозміром 110х12,3/200
Код ДК 021:2015: 44167300-1 Коліна, трійники та арматура до труб
Кількість 7 штуки
Період постачання до 30.12.2020
Місце постачання 69121, Україна, Запорізька область, ЗАПОРІЖЖЯ, Товариська, 47 На карті
. Коліно45° з термостійкого поліетилену PE-RT/ПЕ S4/SDR9, теплоізольоване пінополіуретаном в поліетиленовій оболонці, типорозміром 32х3,6/90
Код ДК 021:2015: 44167300-1 Коліна, трійники та арматура до труб
Кількість 50 штуки
Період постачання до 30.12.2020
Місце постачання 69121, Україна, Запорізька область, ЗАПОРІЖЖЯ, Товариська, 47 На карті
Коліно 90° з термостійкого поліетилену PE-RT/НМ теплоізольоване пінополіуретаном в металевій оболонці, типорозміром 40х4,5/110 (L=0,6х0,6м)
Код ДК 021:2015: 44167300-1 Коліна, трійники та арматура до труб
Кількість 50 штуки
Період постачання до 30.12.2020
Місце постачання 69121, Україна, Запорізька область, ЗАПОРІЖЖЯ, Товариська, 47 На карті
Перехід концентричний з термостійкого поліетилену PE-RT/ПЕ SDR9, теплоізольований пінополіуретаном в поліетиленовій оболонці, типорозміром 75х8,4/140-40х4,5/110
Код ДК 021:2015: 44163230-1 З’єднувачі труб
Кількість 5 штуки
Період постачання до 30.12.2020
Місце постачання 69121, Україна, Запорізька область, ЗАПОРІЖЖЯ, Товариська, 47 На карті
Перехід концентричний з термостійкого поліетилену PE-RT/ПЕ SDR9, теплоізольований пінополіуретаном в поліетиленовій оболонці, типорозміром 75х8,4/140-50х5,6/110
Код ДК 021:2015: 44163230-1 З’єднувачі труб
Кількість 5 штуки
Період постачання до 30.12.2020
Місце постачання 69121, Україна, Запорізька область, ЗАПОРІЖЖЯ, Товариська, 47 На карті
Перехід PE-RT- сталь попередньоізольований пінополіуретаном в поліетиленовій оболонці типорозміром 32х3,6/90-32х3,2/90
Код ДК 021:2015: 44163230-1 З’єднувачі труб
Кількість 23 штуки
Період постачання до 30.12.2020
Місце постачання 69121, Україна, Запорізька область, ЗАПОРІЖЖЯ, Товариська, 47 На карті
Перехід PE-RT- сталь попередньоізольований пінополіуретаном в поліетиленовій оболонці типорозміром 50х5,6/110-48х3,5/110
Код ДК 021:2015: 44163230-1 З’єднувачі труб
Кількість 30 штуки
Період постачання до 30.12.2020
Місце постачання 69121, Україна, Запорізька область, ЗАПОРІЖЖЯ, Товариська, 47 На карті
Перехід PE-RT- сталь попередньоізольований пінополіуретаном в поліетиленовій оболонці типорозміром 63х7,1/125-60х3,5/125
Код ДК 021:2015: 44163230-1 З’єднувачі труб
Кількість 20 штуки
Період постачання до 30.12.2020
Місце постачання 69121, Україна, Запорізька область, ЗАПОРІЖЖЯ, Товариська, 47 На карті
Перехід PE-RT- сталь попередньоізольований пінополіуретаном в поліетиленовій оболонці типорозміром 75х8,4/140-76х4,0/140
Код ДК 021:2015: 44163230-1 З’єднувачі труб
Кількість 30 штуки
Період постачання до 30.12.2020
Місце постачання 69121, Україна, Запорізька область, ЗАПОРІЖЖЯ, Товариська, 47 На карті
Перехід PE-RT- сталь попередньоізольований пінополіуретаном в поліетиленовій оболонці, типорозміром 90х10,1/160-89х4/160
Код ДК 021:2015: 44163230-1 З’єднувачі труб
Кількість 26 штуки
Період постачання до 30.12.2020
Місце постачання 69121, Україна, Запорізька область, ЗАПОРІЖЖЯ, Товариська, 47 На карті
Перехід PE-RT- СТ /НМ попередньоізольований пінополіуретаном в металевій оболонці типорозміром 40х4,5/110-Ц42х3,2/110
Код ДК 021:2015: 44163230-1 З’єднувачі труб
Кількість 20 штуки
Період постачання до 30.12.2020
Місце постачання 69121, Україна, Запорізька область, ЗАПОРІЖЖЯ, Товариська, 47 На карті
Трійник прямий з термостійкого поліетилену PE-RT/ПЕ S4/SDR9, теплоізольований пінополіуретаном в поліетиленовій оболонці, типорозміром 32х3,6/90-32х3,6/90
Код ДК 021:2015: 44167300-1 Коліна, трійники та арматура до труб
Кількість 9 штуки
Період постачання до 30.12.2020
Місце постачання 69121, Україна, Запорізька область, ЗАПОРІЖЖЯ, Товариська, 47 На карті
Трійник прямий з термостійкого поліетилену PE-RT/ПЕ S4/SDR9, теплоізольований пінополіуретаном в поліетиленовій оболонці, типорозміром 50х5,6/110-50х5,6/110
Код ДК 021:2015: 44167300-1 Коліна, трійники та арматура до труб
Кількість 10 штуки
Період постачання до 30.12.2020
Місце постачання 69121, Україна, Запорізька область, ЗАПОРІЖЖЯ, Товариська, 47 На карті
Трійник прямий з термостійкого поліетилену PE-RT/ПЕ S4/SDR9, теплоізольований пінополіуретаном в поліетиленовій оболонці, типорозміром 75х8,4/140-75х8,4/140
Код ДК 021:2015: 44167300-1 Коліна, трійники та арматура до труб
Кількість 9 штуки
Період постачання до 30.12.2020
Місце постачання 69121, Україна, Запорізька область, ЗАПОРІЖЖЯ, Товариська, 47 На карті
Трійник прямий з термостійкого поліетилену PE-RT/ПЕ S4/SDR9, теплоізольований пінополіуретаном в поліетиленовій оболонці, типорозміром 90х10,1/160-90х10,1/160
Код ДК 021:2015: 44167300-1 Коліна, трійники та арматура до труб
Кількість 10 штуки
Період постачання до 30.12.2020
Місце постачання 69121, Україна, Запорізька область, ЗАПОРІЖЖЯ, Товариська, 47 На карті
Муфта розтрубна PE-RT з термостійкого поліетилену зовнішній діаметр 32мм
Код ДК 021:2015: 44167100-9 Муфти
Кількість 134 штуки
Період постачання до 30.12.2020
Місце постачання 69121, Україна, Запорізька область, ЗАПОРІЖЖЯ, Товариська, 47 На карті
Муфта розтрубна PE-RT з термостійкого поліетилену зовнішній діаметр 40мм
Код ДК 021:2015: 44167100-9 Муфти
Кількість 1 штуки
Період постачання до 30.12.2020
Місце постачання 69121, Україна, Запорізька область, ЗАПОРІЖЖЯ, Товариська, 47 На карті
Муфта розтрубна PE-RT з термостійкого поліетилену зовнішній діаметр 50мм
Код ДК 021:2015: 44167100-9 Муфти
Кількість 161 штуки
Період постачання до 30.12.2020
Місце постачання 69121, Україна, Запорізька область, ЗАПОРІЖЖЯ, Товариська, 47 На карті
Муфта розтрубна PE-RT з термостійкого поліетилену зовнішній діаметр 63мм
Код ДК 021:2015: 44167100-9 Муфти
Кількість 44 штуки
Період постачання до 30.12.2020
Місце постачання 69121, Україна, Запорізька область, ЗАПОРІЖЖЯ, Товариська, 47 На карті
Муфта розтрубна PE-RT з термостійкого поліетилену зовнішній діаметр 75мм
Код ДК 021:2015: 44167100-9 Муфти
Кількість 326 штуки
Період постачання до 30.12.2020
Місце постачання 69121, Україна, Запорізька область, ЗАПОРІЖЖЯ, Товариська, 47 На карті
Муфта розтрубна PE-RT з термостійкого поліетилену зовнішній діаметр 90мм
Код ДК 021:2015: 44167100-9 Муфти
Кількість 34 штуки
Період постачання до 30.12.2020
Місце постачання 69121, Україна, Запорізька область, ЗАПОРІЖЖЯ, Товариська, 47 На карті
Муфта розтрубна PE-RT з термостійкого поліетилену зовнішній діаметр 110мм
Код ДК 021:2015: 44167100-9 Муфти
Кількість 40 штуки
Період постачання до 30.12.2020
Місце постачання 69121, Україна, Запорізька область, ЗАПОРІЖЖЯ, Товариська, 47 На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Корпорація "Енергоресурс-інвест"

Оскарження: 10.11.2020 15:35 - 21.11.2020 00:00
Початкова пропозиція 2 158 318.80 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 410 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
10.11.2020 15:35
Документи 91
Скарги 0
ТОВ "Торговий дім ТРУБОІЗОЛКОМПЛЕКТ"
Початкова пропозиція 2 030 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 853 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи 19
Скарги 0
ТОВ "ПТЗ"
Початкова пропозиція 2 190 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
2 190 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи 26
Скарги 0
ТОВ Термо - Ізол
Початкова пропозиція 2 198 004.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
2 198 004.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи 30
Скарги 0

Контракти

Номер: a80f4789b4b2442a929a2dc8bfd70b45
Ідентифікатор договору: UA-2020-10-21-013383-a-a1
Постачальник: Корпорація "Енергоресурс-інвест"
Номер договору: 1227/2020/Т
Сума договору: 1 410 000.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 1 175 000.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 30.11.2020 00:00 - 30.12.2020 00:00
Дата підписання: 30.11.2020 00:00
Статус:
Виконаний
pdf
Договір 1227-2020-Т від 30.11.2020.pdf
p7s
sign.p7s