• Переговорна процедура
  • Мультилотова
  • КЕП
  • Без аукціону

Код ДК 021:2015 - 99999999-9 (Не відображене в інших розділах) Послуги з опалення твердопаливними котлами приміщень районних філій Рівненського обласного центру зайнятості (послуги машиністів (кочегарів) котельні)

Місцезнаходження замовника. 33013, Україна, Рівненська область, м.Рівне, вул. Кавказька, 9а. Категорія замовника. Передбачена п.2 ч.4 ст.2 Закону, а саме: органи соціального страхування.

Завершена

159 850.00 UAH без ПДВ
Номер: a7d8661c12024315ada9031157bf4be1
Внутрішній номер закупівлі: 6826381
Ідентифікатор закупівлі: UA-2020-10-21-012349-a   
Замовник: Рівненський обласний центр зайнятості
Контактна особа: Грицюк Світлана Петрівна +380362634365 grytsuk@sec.rovno.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 99999999-9 Не відображене в інших розділахАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Умова застосування: Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: Двічі оголошені процедури відкритих торгів по предмету закупівлі: Код ДК 021:2015 - 99999999-9 (Не відображене в інших розділах) Послуги з опалення твердопаливними котлами приміщень районних філій Рівненського обласного центру зайнятості (послуги машиністів (кочегарів) котельні): лот №1 - Код ДК 021:2015 - 99999999-9 (Не відображене в інших розділах) Послуги з опалення твердопаливним котлом приміщення Березнівської районної філії Рівненського обласного центру зайнятості (послуги машиністів (кочегарів) котельні); лот №2 - Код ДК 021:2015 - 99999999-9 (Не відображене в інших розділах) Послуги з опалення твердопаливним котлом приміщення Володимирецької районної філії Рівненського обласного центру зайнятості (послуги машиністів (кочегарів) котельні); лот №3 - Код ДК 021:2015 - 99999999-9 (Не відображене в інших розділах) Послуги з опалення твердопаливним котлом приміщення Дубровицької районної філії Рівненського обласного центру зайнятості (послуги машиністів (кочегарів) котельні); лот №4 - Код ДК 021:2015 - 99999999-9 (Не відображене в інших розділах) Послуги з опалення твердопаливним котлом приміщення Зарічненської районної філії Рівненського обласного центру зайнятості (послуги машиністів (кочегарів) котельні); лот №5 - Код ДК 021:2015 - 99999999-9 (Не відображене в інших розділах) Послуги з опалення твердопаливним котлом приміщення Корецької районної філії Рівненського обласного центру зайнятості (послуги машиністів (кочегарів) котельні) (UA-2020-09-04-002699-а), яку автоматично відмінено електронною системою закупівель через подання для участі у відкритих торгах менше двох тендерних пропозицій та повторно оголошено закупівлю: Код ДК 021:2015 - 99999999-9 (Не відображене в інших розділах) Послуги з опалення твердопаливними котлами приміщень районних філій Рівненського обласного центру зайнятості (послуги машиністів (кочегарів) котельні): лот №1 - Код ДК 021:2015 - 99999999-9 (Не відображене в інших розділах) Послуги з опалення твердопаливним котлом приміщення Березнівської районної філії Рівненського обласного центру зайнятості (послуги машиністів (кочегарів) котельні); лот №2 - Код ДК 021:2015 - 99999999-9 (Не відображене в інших розділах) Послуги з опалення твердопаливним котлом приміщення Володимирецької районної філії Рівненського обласного центру зайнятості (послуги машиністів (кочегарів) котельні); лот №3 - Код ДК 021:2015 - 99999999-9 (Не відображене в інших розділах) Послуги з опалення твердопаливним котлом приміщення Дубровицької районної філії Рівненського обласного центру зайнятості (послуги машиністів (кочегарів) котельні); лот №4 - Код ДК 021:2015 - 99999999-9 (Не відображене в інших розділах) Послуги з опалення твердопаливним котлом приміщення Зарічненської районної філії Рівненського обласного центру зайнятості (послуги машиністів (кочегарів) котельні); лот №5 - Код ДК 021:2015 - 99999999-9 (Не відображене в інших розділах) Послуги з опалення твердопаливним котлом приміщення Корецької районної філії Рівненського обласного центру зайнятості (послуги машиністів (кочегарів) котельні) (UA-2020-09-22-013781-b), яку відмінено частково (за лотами) – лот №2 - Код ДК 021:2015 - 99999999-9 (Не відображене в інших розділах) Послуги з опалення твердопаливним котлом приміщення Володимирецької районної філії Рівненського обласного центру зайнятості (послуги машиністів (кочегарів) котельні); лот №5 - Код ДК 021:2015 - 99999999-9 (Не відображене в інших розділах) Послуги з опалення твердопаливним котлом приміщення Корецької районної філії Рівненського обласного центру зайнятості (послуги машиністів (кочегарів) котельні), звіти про результати проведення процедур закупівель автоматично сформовані 20.09.2020 та 08.10.2020, відповідно. Тому, необхідно застосувати до закупівлі: Код ДК 021:2015 - 99999999-9 (Не відображене в інших розділах) Послуги з опалення твердопаливними котлами приміщень районних філій Рівненського обласного центру зайнятості (послуги машиністів (кочегарів) котельні): лот №1 - Код ДК 021:2015 - 99999999-9 (Не відображене в інших розділах) Послуги з опалення твердопаливним котлом приміщення Корецької районної філії Рівненського обласного центру зайнятості (послуги машиністів (кочегарів) котельні); лот №2 - Код ДК 021:2015 - 99999999-9 (Не відображене в інших розділах) Послуги з опалення твердопаливним котлом приміщення Володимирецької районної філії Рівненського обласного центру зайнятості (послуги машиністів (кочегарів) котельні); переговорну процедуру, відповідно п. 1 ч.2 ст. 40 ЗУ «Про публічні закупівлі» (переговорна процедура закупівлі застосовується замовником як виняток у разі:1) якщо було двічі відмінено процедуру відкритих торгів, у тому числі частково (за лотом), через відсутність достатньої кількості тендерних пропозицій, визначеної цим Законом. При цьому предмет закупівлі, його технічні та якісні характеристики, а також вимоги до учасника процедури закупівлі не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації). Відповідно до ч.1 ст 40 «Закону України «Про публічні закупівлі»: переговорна процедура закупівлі використовується замовником як виняток і відповідно до якої замовник укладає договір про закупівлю після проведення переговорів щодо ціни та інших умов договору про закупівлю з одним або кількома учасниками процедури закупівлі
Очікувана вартість: 159 850.00 UAH без ПДВ

Тендерна документація (документи однакові для усіх лотів)

  • Лот №1 ₴80 000.00 Лот №1 - Код ДК 021:2015 - 99999999-9 (Не відображене в інших розділах) Послуги з опалення твердопаливним котлом приміщення Корецької районної філії Рівненського обласного центру зайнятості (послуги машиністів (кочегарів) котельні)
  • Лот №2 ₴79 850.00 Лот №2 - Код ДК 021:2015 - 99999999-9 (Не відображене в інших розділах) Послуги з опалення твердопаливним котлом приміщення Володимирецької районної філії Рівненського обласного центру зайнятості (послуги машиністів (кочегарів) котельні)