-
Переговорна процедура
-
Безлотова
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги із забезпечення доступу органів місцевого самоврядування до мережі Інтернет у будівлі за адресою м. Дніпро, вул. Орловська, буд. 33А.
Тендер Prozorro UA-2017-03-01-001663-a
Завершена
3 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
c81600d0491e40f0890100ae7e93857d
Внутрішній номер закупівлі:
681461
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2017-03-01-001663-a
Замовник:
Управління інформаційних технологій Дніпровської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
40429588
-
Адреса:
49000, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, пр-т. Дмитра Яворницького, буд. 75
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Зайцева Ірина +380567446278,+380677551640 i_zaytseva@mail.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
72411000-4 Постачальники Інтернет-послугАналіз за цим CPV
Умова застосування:
Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відповідно до ч. 4 ст. 35 Закону України «Про публічні закупівлі» замовником було двічі відмінено тендер через відсутність достатньої кількості учасників, при цьому предмет закупівлі, його технічні та якісні характеристики, а також вимоги до учасника не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації.
Очікувана вартість:
3 000.00 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги із забезпечення доступу органів місцевого самоврядування до мережі Інтернет у будівлі за адресою м. Дніпро, вул. Орловська, буд. 33А.
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2017
Місце постачання
49000, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, пр-т. Дмитра Яворницького, буд. 75
На карті
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Приватне акціонерне товариство «ДАТАГРУП».
Оскарження: 01.03.2017 16:52 - 12.03.2017 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
31720260
-
Контактна особа:
О.В. Яницький +38 056 7872299
-
Адреса:
03057, Україна, Київ, Киів, вул. Смоленська, 31-33
Оскарження: 01.03.2017 16:52 - 12.03.2017 00:00
Ціна пропозиції
3 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
01.03.2017 17:01
Документи
2
Скарги
0
Контракти
Номер:
fc57cc684ece48d396b8e69dbd0a6f05
Ідентифікатор договору:
UA-2017-03-01-001663-a-a1
Постачальник:
Приватне акціонерне товариство «ДАТАГРУП».
×
-
Код ЄДРПОУ:
31720260
-
Контактна особа:
О.В. Яницький +38 056 7872299
-
Адреса:
03057, Україна, Київ, Киів, вул. Смоленська, 31-33
Номер договору:
190452
Сума договору:
3 000.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
01.03.2017 00:00 - 31.12.2017 00:00
Дата підписання:
21.03.2017 12:00
Статус:
Підписаний