• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Нафта і дистиляти (бензин, дизельне паливо)

Торги не відбулися

1 095 700.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 10 957.00 UAH
Номер: 137f7cbceac540e08136bc5fbb2539e5
Внутрішній номер закупівлі: 680017
Ідентифікатор закупівлі: UA-2017-03-07-000991-b   
Замовник: ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ САРНЕНСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ
Контактна особа: Якутчик Марія +380365521797 znz2007@ukr.net http://osvita.sarny.com.ua/
Класифікатор ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Очікувана вартість: 1 095 700.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 10 957.00 UAH
Період уточнення: 07.03.2017 12:47 - 13.03.2017 00:00
Період прийому пропозицій: 07.03.2017 12:47 - 23.03.2017 00:00

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Бензин А-92
Код ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистиляти
Кількість 11000 літр
Період постачання 07.03.2017 - 31.12.2017
Місце постачання 34502, Україна, Рівненська обл., Сарни, Демократична, 17 На карті
Дизельне паливо
Код ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистиляти
Кількість 35200 літр
Період постачання 07.03.2017 - 31.12.2017
Місце постачання 34502, Україна, Рівненська обл., Сарни, Демократична, 17 На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "ЗАХІДЕНЕРГОПОСТАЧ"
Початкова пропозиція 992 420.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
992 420.00 UAH з ПДВ
Документи 22
Скарги 0