-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Послуги пов'язані з друком
Тендер Prozorro UA-2020-10-20-008728-c
Завершена
163 601.70
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 818.01 UAH
мін. крок: 0.5% або 818.01 UAH
Номер:
1056186888c64f3a9c32b5c21cda777b
Внутрішній номер закупівлі:
6794024
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-10-20-008728-c
Замовник:
ДП Український науково-дослідний і навчальний центр проблем стандартизації, сертифікації та якості"
×
-
Код ЄДРПОУ:
32595752
-
Адреса:
03115, Україна, м. Київ, Київ, 03115 м.Київ, вул.Святошинська,2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Гіптенко Ольга Миколаївна +380444523396 giptenko2903@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
79820000-8 Послуги, пов’язані з друкомАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
163 601.70 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
818.01 UAH
Період уточнення:
20.10.2020 14:44 - 26.10.2020 00:00
Період прийому пропозицій:
20.10.2020 14:44 - 05.11.2020 14:49
Аукціон:
06.11.2020 13:18 - 06.11.2020 13:51
Період кваліфікації:
06.11.2020 13:51 - 10.11.2020 15:58
Період завантаження договору:
10.11.2020 15:58 - 30.11.2020 15:58
Умови оплати:
надання послуг - 100%
- Подіянадання послуг
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги пов'язані з друком
Кількість
55 штуки
Період постачання
до 10.12.2020
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП "ВОЗНЮК ВЛАДИСЛАВ ВІТАЛІЙОВИЧ"
Оскарження: 10.11.2020 15:28 - 21.11.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
3387116195
-
Контактна особа:
Вознюк Владислав +380979719458 bookovych@gmail.com
-
Адреса:
11136, Україна, Житомирська область, Овруцький р-н, село Черепин, ВУЛИЦЯ ЦЕНТРАЛЬНА, будинок 76
Оскарження: 10.11.2020 15:28 - 21.11.2020 00:00
Початкова пропозиція
119 560.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
119 560.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
10.11.2020 15:28
Документи
8
Скарги
0
ТОВ ""ВИДАВНИЦТВО "ФОРТ"
Оскарження: 10.11.2020 15:58 - 21.11.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
14073132
-
Контактна особа:
Сусла Ганна Анатоліївна +380638440794 SUSLA@FORT.KHARKIV.COM http://www.fort.kharkiv.com/
-
Адреса:
61072, Україна, Харківська область, Харків, пр. Науки, 58, к.505
Оскарження: 10.11.2020 15:58 - 21.11.2020 00:00
Початкова пропозиція
162 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
158 999.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
10.11.2020 15:58
Документи
12
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "505"
×
-
Код ЄДРПОУ:
37520629
-
Контактна особа:
Олексій Євенок +380731012233 tendertov505@gmail.com
-
Адреса:
10008, Україна, Житомирська область, місто Житомир, ВУЛ. ШЕЛУШКОВА, будинок 8-А, квартира 5
Початкова пропозиція
162 260.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
159 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
7
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "НАЦІОНАЛЬНИЙ АТЕСТАЦІЙНО - НАВЧАЛЬНИЙ ЦЕНТР"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41811893
-
Контактна особа:
Галінський Олександр +380501310825 TOPCHIEV.ILLIA@GMAIL.COM
-
Адреса:
01001 , Україна, Київська область, Київ, 01001, м.Київ, ВУЛИЦЯ БОРИСА ГРІНЧЕНКА, будинок 7
Початкова пропозиція
163 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
161 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
6
Скарги
0
Контракти
Номер:
aa18f1def31a47efbbce5bb1e6b790a0
Ідентифікатор договору:
UA-2020-10-20-008728-c-c1
Постачальник:
ТОВ ""ВИДАВНИЦТВО "ФОРТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
14073132
-
Контактна особа:
Сусла Ганна Анатоліївна +380638440794 SUSLA@FORT.KHARKIV.COM http://www.fort.kharkiv.com/
-
Адреса:
61072, Україна, Харківська область, Харків, пр. Науки, 58, к.505
Номер договору:
80/1.5
Сума договору:
158 999.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
132 499.17 UAH без ПДВ
Період дії договору:
23.11.2020 00:00 - 31.12.2020 23:59
Дата підписання:
23.11.2020 00:00
Статус:
Виконаний