• Переговорна процедура (скорочена)
  • Мультилотова
  • КЕП
  • Без аукціону

код 09120000-6 - Газове паливо (природний газ)

Завершена

13 221 000.00 UAH з ПДВ
Номер: b3dad2d3b303490e93bab83944599d9d
Внутрішній номер закупівлі: 676540
Ідентифікатор закупівлі: UA-2017-03-16-000297-b   
Замовник: Відділ освіти Пустомитівської районної державної адміністрації
Контактна особа: Романюк Тетяна Володимирівна +380323041357 rmk01@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Умова застосування: Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування: «7» листопада 2016 р. тендерним комітетом Відділу освіти Пустомитівської районної державної адміністрації було розпочато процедуру відкритих торгів для закупівлі газу природного(ідентифікатор закупівлі: UA-2016-11-07-000651-c) на 2017 рік, «19» січня 2017 року відбувся аукціон, за результатами якого надійшло дві тендерні пропозиції від Учасників. Відповідно до ч. 4 ст.28 ЗУ «Про публічні закупівлі» після оцінки пропозицій Замовник розглядає тендерні пропозиції на відповідність вимогам тендерної документації з переліку учасників, починаючи з учасника, пропозиція якого за результатом оцінки визначена найбільш економічно вигідною. Строк розгляду тендерної пропозиції, яка за результатами оцінки визначена найбільш економічно вигідною, не повинен перевищувати п’яти робочих днів з дня визначення найбільш економічно вигідної пропозиції. Тендерним комітетом було пропущено строк розгляду тендерної пропозиції. У зв’язку з цим, керуючись п. 3 ч.1 ст.32 ЗУ «Про публічні закупівлі», а саме: порушення порядку оприлюднення повідомлення про намір укласти договір, виникла необхідність відмінити процедуру закупівлі з метою усунення порушення законодавства у сфері держзакупівель. «6» лютого 2017 р. тендерним комітетом Відділу освіти Пустомитівської районної державної адміністрації було розпочато процедуру відкритих торгів для закупівлі газу природного з публікацією англійською мовою (Ідентифікатор закупівлі: UA-2017-02-06-000491-c). Враховуючи факт вкрай довготривалих строків для проведення даної процедури, у порівнянні з іншими видами процедури, тендерний комітет вимушений провести переговорну процедуру для закупівлі газу, у зв’язку з нагальною необхідністю та винятковістю ситуації, на термін,необхідний для проведення тендеру. Предмет закупівлі слід розділити на 2 лоти, враховуючи такий критерій як територіальне місцезнаходження: Лот-1( шкільні та дошкільні заклади освіти Пустомитівського району Львівської області): Зимноводівська ЗОШ №1 Зимноводівська ЗОШ №2 Зубрянський НВК Лапаївська ЗОШ Мурованська ЗОШ Підбірцівська ЗОШ Лисиничівська ЗОШ Пасіко-Зубрицька ЗОШ Скнилівський НВК Сороки-Львівська ЗОШ ДНЗ Чишки ДНЗ с. Підбірці ДНЗ Муроване ДНЗ Зимна Вода Лот-2(шкільні та дошкільні заклади освіти Пустомитівського району Львівської області): Пустомитівська ЗОШ №1 Пустомитівська ЗОШ №2 Щирецька ЗОШ №1 Щирецька ЗОШ №2 Борщовицький НВК Верхньобілківська ЗОШ Годовицька ЗОШ Давидівська ЗОШ Звенигородська ЗОШ Кротошинська ЗОШ Містківська ЗОШ Миклашівський НВК Милятичівська ЗОШ Оброшинська ЗОШ Підберізцівський НВК Пікуловицький НВК Семенівська ЗОШ Сокільницька ЗОШ Солонківська ЗОШ Ставчанський НВК Старосільська ЗОШ Чишківська ЗОШ Ямпільський НВК Будьківська ЗОШ Винничківський НВК Відниківська ЗОШ Гаївська ЗОШ Гамаліїївська ЗОШ Загір'янський НВК Ланівська ЗОШ Миколаївська ЗОШ Наварійська ЗОШ Поршнянськ ЗОШ Сердицький НВК Соколівський НВК Чорнушовицький НВК Шоломинська ЗОШ Басівська ЗОШ Гончарівська ЗОШ Дмитровичівська ЗОШ Малечковичівський НВК Горбачівський НВК Дмитрівська ЗОШ Раковецький НВК Хороснянський НВК Попелянська ЗОШ ДНЗ №1 м. Пустомити ДНЗ № 2 м. Пустомити ДНЗ № 3 м. Пустомити ДНЗ № 1 смт. Щирець ДНЗ № 2 смт. Щирець ДНЗ с. Верхня Білка ДНЗ с. Відники ДНЗ с Давидів ДНЗ с. Оброшино ЛНЗ с. Підгірне ДНЗ с. Семенівка ДНЗ с. Солонка ДНЗ с. Старе Село ДНЗ с. Чижиків ДНЗ с. Шоломинь ДНЗ с. Ямпіль ДНЗ Звенигород Відповідно до пункту 3 частини 2 статті 35 ЗУ «Про публічні закупівлі» від 25.12.2015 року № 922-VIII, у зв’язку з виникненням нагальної потреби у здійсненні закупівлі, внаслідок особливих економічних чи соціальних обставин, що унеможливлюють дотримання замовниками строків для проведення тендеру, може бути застосована переговорна процедура закупівлі. Враховуючи вищенаведене, та керуючись п.3 ч.2 ст. 35 ЗУ «Про публічні закупівлі» від 25.12.2015року № 922-VIII, постачальником по Лоту №1 є ТзОВ «Львівгаз збут» та пол. Лоту №2: Пустомитівський відділ ТзОВ «Львівгаз збут» .
Очікувана вартість: 13 221 000.00 UAH з ПДВ

Тендерна документація

Документів не завантажено.

  • Лот №1 ₴3 203 550.00 код 09120000-6 - Газове паливо (природний газ)
  • Лот №2 ₴10 017 450.00 код 09120000-6 - Газове паливо (природний газ)