• Відкриті торги з публікацією англійською мовою
  • Безлотова
  • КЕП

Послуги фінансового лізингу на автомобілі вантажопідйомністю не менше 11 т.

Мова (мови), якою (якими) повинні готуватися тендерні пропозиції - українська. Документи, які не готуються учасником та представлені в складі тендерної пропозиції, можуть бути надані як українською, так і російською мовами. Якщо в складі тендерної пропозиції надається документ на іншій мові ніж українська або російська, учасник надає переклад цього документа. Відповідальність за якість та достовірність перекладу несе учасник. Застосовані критерії оцінки – ціна. Місцезнаходження Замовника: 01001, м.Київ, вул. Хрещатик, будинок 22.

Торги не відбулися

57 337 619.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 286 688.10 UAH
Номер: bf04c22402f741309e062f6e9d97cd89
Внутрішній номер закупівлі: 6752343
Ідентифікатор закупівлі: UA-2020-10-16-011966-c   
Замовник: АТ "Укрпошта"
Контактна особа: Вікторія Кутєпова +380443232078 kutiepova-vv@ukrposhta.ua https://www.ukrposhta.ua/ua/zakupivli
Класифікатор ДК 021:2015: 66110000-4 Банківські послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 57 337 619.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 286 688.10 UAH
Період уточнення: 16.10.2020 23:19 - 06.11.2020 00:00
Період прийому пропозицій: 16.10.2020 23:19 - 16.11.2020 20:00
Період прекваліфікації: 16.11.2020 20:03 - 25.11.2020 00:00
Аукціон: 25.11.2020 11:38 - 25.11.2020 11:59
Період кваліфікації: 25.11.2020 11:59 - 30.12.2020 22:23
Умови оплати:
дата виставлення рахунку - 25%
інша подія - 75%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги фінансового лізингу на автомобілі вантажопідйомністю не менше 11 т
Код ДК 021:2015: 66114000-2 Послуги у сфері фінансового лізингу
Кількість 1 послуга
Період постачання до 31.12.2024
Місце постачання Відповідно до документації
Учасник
Початкова / Кінцева пропозиція
Результати прекваліфікації
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ОТП ЛІЗИНГ"

Оскарження: 15.12.2020 11:00 - 26.12.2020 00:00
Початкова пропозиція 57 000 000.00 UAH з ПДВ /
44 030 945.70 UAH з ПДВ
Результати прекваліфікації
Прийнято
19.11.2020 14:24
Результати кваліфікації
Відхилено
15.12.2020 11:00
Документи 34
Скарги 0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ “БЕСТ ЛІЗИНГ”,

Оскарження: 30.12.2020 22:23 - 10.01.2021 00:00
Початкова пропозиція 56 617 862.00 UAH з ПДВ /
54 900 000.00 UAH з ПДВ
Результати прекваліфікації
Прийнято
19.11.2020 14:25
Результати кваліфікації
Відхилено
30.12.2020 22:23
Документи 21
Скарги 0