-
Переговорна процедура
-
Безлотова
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015: код 09310000-5 «Електрична енергія» (Електрична енергія)
Тендер Prozorro UA-2020-10-16-010788-c
Завершена
178 325.02
UAH з ПДВ
Номер:
960931441e674918a83b71bcadc0d296
Внутрішній номер закупівлі:
6750062
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-10-16-010788-c
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЧАПЛИНСЬКА РАЙОННА ЛІКАРНЯ" ЧАПЛИНСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
02004097
-
Адреса:
75200, Україна, Херсонська область, смт. Чаплинка, вул. Космонавтів, 21
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Андрій Зінченко +380500390841 chapl_crb@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
На виконання вимог статті 10 Закону України «Про публічні закупівлі» від 25.12.2015р. №922-VIII (зі змінами та доповненнями) (надалі - Закон) перше оголошення Ідентифікатор закупівлі: UA-2020-09-04-001221-b про проведення відкритих торгів для потреб Комунального некомерційного підприємства «Чаплинська районна лікарня» Чаплинської районної ради Херсонської області на 2020 рік на закупівлю: ДК 021:2015: код 09310000-5 «Електрична енергія» (Електрична енергія) оприлюднено «04» вересня 2020 року через авторизований електронний майданчик. Станом на кінцеву дату подання тендерних пропозицій «23» вересня 2020 року була відсутня достатня кількість тендерних пропозицій та учасників аукціону, а саме: подано менше двох тендерних пропозицій. Автоматично системою дані відкриті торги було відмінено на підставі частини 2 статті 32 Закону – подання для участі у них менше двох тендерних пропозицій. Для забезпечення діяльності Комунального некомерційного підприємства «Чаплинська районна лікарня» Чаплинської районної ради Херсонської області необхідність закупівлі: ДК 021:2015: код 09310000-5 «Електрична енергія» (Електрична енергія) залишилася і рішенням тендерного комітету «23» вересня 2020 року було оголошено другу процедуру відкритих торгів Ідентифікатор закупівлі: UA-2020-09-23-009204-b. Станом на кінцевий строк подання тендерних пропозицій «09» жовтня 2020 року було повторно відсутня достатня кількість тендерних пропозицій та учасників аукціону, а саме: подано менше двох тендерних пропозицій. Автоматично системою дані відкриті торги було відмінено на підставі частини 2 статті 32 Закону – подання для участі у них менше двох тендерних пропозицій. Потреба у здійсненні закупівлі товару: ДК 021:2015: код 09310000-5 «Електрична енергія» (Електрична енергія) залишилася та є необхідною для забезпечення потреб Замовника. Підстави для застосування переговорної процедури закупівлі із урахуванням норм пункту першого частини другої статті 40 Закону (якщо було двічі відмінено процедуру відкритих торгів, у тому числі частково (за лотом), через відсутність достатньої кількості тендерних пропозицій, визначеної цим Законом. При цьому предмет закупівлі, його технічні та якісні характеристики, а також вимоги до учасника процедури закупівлі не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації) двічі документально підтверджено. Враховуючи вищезазначені обставини, замовник вирішив обрати переговорну процедуру для закупівлі паливно мастильних матеріалів, відповідно до пункту першого частини другої статті 40 Закону (якщо було двічі відмінено процедуру відкритих торгів, у тому числі частково (за лотом), через відсутність достатньої кількості тендерних пропозицій, визначеної цим Законом. При цьому предмет закупівлі, його технічні та якісні характеристики, а також вимоги до учасника процедури закупівлі не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації.
Документи, що підтверджують наявність умов застосування переговорної процедури закупівлі:
Закон України «Про публічні закупівлі» від 25.12.2015р. №922-VIII (зі змінами та доповненнями);
Зміни до річного плану закупівель Комунального некомерційного підприємства «Чаплинська районна лікарня» Чаплинської районної ради Херсонської області на 2020 рік;
Перше оголошення Ідентифікатор закупівлі: UA-2020-09-04-001221-b
Друге оголошення Ідентифікатор закупівлі: UA-2020-09-23-009204-b
Очікувана вартість:
178 325.02 UAH з ПДВ
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписОплата Споживачем Постачальнику вартості товару проводиться за фактично поставлений товар, відповідно рахунку та акту про прийняття-передавання товарної продукції Постачальника, за цінами, вказаними у специфікації (Додаток 1 до Договору), на поточний рахунок Постачальника, протягом 15 (п’ятнадцять) банківських днів з дати підписання уповноваженими представниками Сторін відповідних актів про прийняття-передавання товарної продукції.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях15 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Електрична енергія
Кількість
71000 Кіловат-година
Період постачання
до 31.12.2020
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ХЕРСОНСЬКА ОБЛАСНА ЕНЕРГОПОСТАЧАЛЬНА КОМПАНІЯ"
Оскарження: 16.10.2020 17:21 - 26.10.2020 23:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
42117825
-
Контактна особа:
Макаренко Світлана Анатоліївна +380503961951
-
Адреса:
73000, Україна, Херсонська область, м. Херсон, вул. Перекопська, 178
Оскарження: 16.10.2020 17:21 - 26.10.2020 23:00
Ціна пропозиції
178 325.02 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
16.10.2020 17:21
Документи
3
Скарги
0
Контракти
Номер:
6b3963bc7c534f98aef01f68c37fe2cb
Ідентифікатор договору:
UA-2020-10-16-010788-c-c1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ХЕРСОНСЬКА ОБЛАСНА ЕНЕРГОПОСТАЧАЛЬНА КОМПАНІЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42117825
-
Контактна особа:
Макаренко Світлана Анатоліївна +380503961951
-
Адреса:
73000, Україна, Херсонська область, м. Херсон, вул. Перекопська, 178
Номер договору:
37497377
Сума договору:
178 325.02 UAH з ПДВ
Сума договору:
148 604.18 UAH без ПДВ
Період дії договору:
28.10.2020 00:00 - 31.12.2020 00:00
Дата підписання:
28.10.2020 09:00
Статус:
Підписаний